loading...

Video Sources 333 Views

  • Shikoopenload.co
Big Bear

Big Bear

What happens in Big Bear, stays in Big Bear.Sep. 22, 2017USA87 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

I lënë nga e fejuara e tij, Xhoi vazhdon pa dëshirë me festën e tij të beqarisë dhe udhëton për në një shtëpi në pyll me tre shokë. Gjërat marrin një kthesë për keq kur ai zbulon se shokët e tij kanë të lidhur në bodrum njeriun përgjegjës për prishjen e lidhjes së tij.

Big Bear
Big Bear
Titulli origjinal Big Bear
Vleresimi i IMDb 4.9 208 votes
Vleresimi i TMDb 5.5 2 votes

Tituj të ngjashme

An Actor Prepares
Dumb and Dumber To
Iceman: The Time Traveler
Mean Girls
Shanghai Knights
You Don’t Mess with the Zohan
The Smurfs 1
Alfa dhe Omega
Permission
The Old Man & the Gun
10 Years
Judwaa 2