loading...

Video Sources 516 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Gotti

Gotti

He showed the world who's boss.Jun. 15, 2018Canada, United States104 Min.R
Vleresimi juaj 9
7.7 3 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Kjo është historia e shefit më madh të krimit të organizuar në Nju Jork, Xhon Goti dhe djalit të tij, si pasardhës i denjë.

Gotti
Gotti
Gotti
Gotti
Gotti
Gotti
Gotti
Gotti
Gotti
Gotti
Titulli origjinal Gotti
Vleresimi i IMDb 4.6 1,684 votes
Vleresimi i TMDb 5.8

Director

Kasta

John Travolta isJohn Gotti
John Gotti
Kelly Preston isVictoria Gotti
Victoria Gotti
Stacy Keach isNeil Dellacroce
Neil Dellacroce
Pruitt Taylor Vince isAngelo Ruggiero
Angelo Ruggiero
Lydia Hull isProsecutor Giacalone
Prosecutor Giacalone
Spencer Lofranco isJohn Gotti Jr.
John Gotti Jr.
Ashley Cusato isNurse Snow
Nurse Snow
Megan Leonard isKim Gotti
Kim Gotti

Tituj të ngjashme

Asthma
Beasts of No Nation
Stoker
Loving Vincent
Make Us Dream
S.W.A.T.: Firefight
Easy Money II
The Young Karl Marx
Sarkar 3
You Were Never Really Here
Lapland Odyssey
Along Came the Devil