Aksion

The Mountain
7.9
HD

The Mountain

Nov. 16, 2012

The Mountain

Dag: Filmi tregon historinë heroike të dy ushtarëve të zënë në pritë, të cilët luftojnë për të shpëtuar jetët e tyre.
Gangs of Wasseypur – Part 1
8.2
HD

Gangs of Wasseypur – Part 1

Një përplasje midis Sulltanit dhe Shahid Kanit çon në dëbimin e Kanit nga Vaseipuri dhe ndez një gjakmarrje vdekjeprurëse që përfshin tre breza.
S.M.A.R.T. Chase
4.2
HD

S.M.A.R.T. Chase

Sep. 30, 2017

S.M.A.R.T. Chase

Një agjent sigurie privat i pazotë duhet të shoqërojë një antike të çmuar Kineze jashtë Shanghait, por rrugës i ngrihet një pritë…
The Prey
5.2
HD

The Prey

Oct. 05, 2018

The Prey

Vite pas gjurmimit të kriminelëve ndërkombëtarë, një udhëtim në një burg të largët në xhungël do të detyrojë detektivin Xin të luftojë për lirinë ...
Rogue Warfare
3.3
HD

Rogue Warfare

Oct. 04, 2019

Rogue Warfare

Një grup ekspertësh ushtarakë nga SHBA, Rusia, Mbretëria e Bashkuar, Kina dhe Franca bashkojnë forcat për të luftuar një rrjet elitar terrorist.
The Brothers Grimm
5.9
HD

The Brothers Grimm

Aug. 26, 2005

The Brothers Grimm

Gjatë kohës që po udhëtonin në Gjermaninë e pushtuar nga Franca, Uill dhe Xhejkob Grim, dy vëllezërve mashtrues, iu duhet të përballen me një ...
Tarzan
4.8
HD

Tarzan

Oct. 17, 2013

Tarzan

Tarzani dhe Poteri përballen me një ushtri të kompanies “Greystoke Energies”, një njeri i cili mori përsipër kompaninë nga prindërit ...
The Lion King
7.1
HD

The Lion King

Jul. 12, 2019

The Lion King

Pas vrasjes së babait të tij, një luan i vogël arratiset nga mbretëria e tij duke mësuar kuptimin e vërtetë të përgjegjësisë dhe trimërisë…
Spare Parts
7.3
HD

Spare Parts

Jan. 16, 2015

Spare Parts

Katër studentë latinë gjimnazi krijojnë një grup robotike. Pa eksperiencë, me 800 dollarë, pjesë të përdorura makinash dhe një ëndërr, kjo ...
Doom: Annihilation
3.5
HD

Doom: Annihilation

Sep. 30, 2019

Doom: Annihilation

Një eksperiment shkencor që ka si qëllim krijimin e teletransportit hap një portal nga i cili përbindësha vrasës dalin dhe sulmojnë ushtarët e ...
The Gangster, The Cop, The Devil
6.9
HD

The Gangster, The Cop, The Devil

Një shef bandash kriminale bashkëpunon me një polic për të gjetur një vrasës serial.
The Lord of the Rings: The Two Towers
8.7
HD

The Lord of the Rings: The Two Towers

Teksa Frodo dhe Semi i afrohen Mordorit me ndihmën e Gollumit, vëllazëria e ndarë i bën ballë aleatit të ri të Sauronit, Sarumanit, dhe hordhisë ...
Billa II
6.3
HD

Billa II

Jul. 13, 2012

Billa II

Billa 2: Nje njeri i thjeshte nga nje vend i varfer futet ne boten e krimit dhe behet nje nga gangsteret me te frikshem ne vend.
47 Ronin
6.3
HD

47 Ronin

Dec. 06, 2013

47 Ronin

Pasi një lord lufte tradhtar vret mjeshtrin e tyre dhe e dëbon llojin e tyre, 47 samurai pa lider kërkojnë hakmarrje dhe një mënyrë për t’i ...
Time Rush
3.2
HD

Time Rush

Jan. 01, 2016

Time Rush

Aleks, i ngecur në një përsëritje të kohës, duhet të bëjë rrugën e tij në Bangkok, me disa burra misteriozë që e ndjekin për ta vrarë.
Wonder Woman: Bloodlines
HD

Wonder Woman: Bloodlines

Gruaja Mrekulli nis misionin e rrezikshëm: të shpëtojë një vajzë të re, të pushtuar nga një organizatë kriminale. Por, në rrezik, shumë shpejt do ...
A Man Apart
6.1
HD

A Man Apart

Apr. 04, 2003

A Man Apart

Një burrë i njohur si Djalli ringre një kartel droge, pasi kreu i kartelit futet në burg nga një polic i përkushtuar (Vin Diesel).
Repo Men
6.3
HD

Repo Men

Mar. 18, 2010

Repo Men

Remi dhe Xhejku janë shokët më të ngushtë dhe konfiskuesit më të rrezikshëm të Unionit, që rikuperojnë organe artificiale nga më të shtrenjtat ...