Aventurë

Planeti i thesarit
7.1
HD

Planeti i thesarit

Nov. 26, 2002

Planeti i thesarit

Një version i animuar nga Disney i “Treasure Island”. I vetmi ndryshim është se filmi është vendosur në hapësirën e jashtme me botë të huaja dhe ...
The Missing
6.5
HD

The Missing

Nov. 26, 2003

The Missing

Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë ...
S.M.A.R.T. Chase
4.2
HD

S.M.A.R.T. Chase

Sep. 30, 2017

S.M.A.R.T. Chase

Një agjent sigurie privat i pazotë duhet të shoqërojë një antike të çmuar Kineze jashtë Shanghait, por rrugës i ngrihet një pritë…
The Prey
5.2
HD

The Prey

Oct. 05, 2018

The Prey

Vite pas gjurmimit të kriminelëve ndërkombëtarë, një udhëtim në një burg të largët në xhungël do të detyrojë detektivin Xin të luftojë për lirinë ...
Rebelja
7.2
HD

Rebelja

Jun. 21, 2012

Rebelja

Brave: Jemi në Skoci, në një kohë të hekurt dhe mitike. Merida është një harkëtare rebele dhe një vajzë e vrullshme e familjes mbretërore. Pas ...
Lart
8.3
HD

Lart

May. 13, 2009

Lart

Up: Duke lidhur me mijëra balona në shtëpinë e tij, 78-vjeçari Karl, vendos të përmbush ëndrrën e tij të përjetshme për të parë malet e egra të ...
The Brothers Grimm
5.9
HD

The Brothers Grimm

Aug. 26, 2005

The Brothers Grimm

Gjatë kohës që po udhëtonin në Gjermaninë e pushtuar nga Franca, Uill dhe Xhejkob Grim, dy vëllezërve mashtrues, iu duhet të përballen me një ...
Tarzan
4.8
HD

Tarzan

Oct. 17, 2013

Tarzan

Tarzani dhe Poteri përballen me një ushtri të kompanies “Greystoke Energies”, një njeri i cili mori përsipër kompaninë nga prindërit ...
Piter Pan
4.9
HD

Piter Pan

Dec. 04, 2014

Piter Pan

Peter Pan Live!: Fëmijët e familjes Darling vizitohen nga Piter Pan, i cili i merr ata në Never Never Land dhe atje bëjnë një luftë të ashpër me ...
Kronikat e Narnias
6.9
HD

Kronikat e Narnias

Dec. 07, 2005

Kronikat e Narnias

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe:Katër fëmijët udhëtonin nëpër një gardërobë në vendin e Narnias dhe ata mësojnë ...
The Lion King
7.1
HD

The Lion King

Jul. 12, 2019

The Lion King

Pas vrasjes së babait të tij, një luan i vogël arratiset nga mbretëria e tij duke mësuar kuptimin e vërtetë të përgjegjësisë dhe trimërisë…