Krim

Safe House
6.8
HD

Safe House

Feb. 09, 2012

Safe House

Pas 10 vitesh në arrati nga akuza për tradhti, agjenti më i mirë i C.I.A-s, dorëzohet. Por kur shtëpia e sigurisë ku ai mbahej, sulmohet nga ...
The Brave One
6.7
HD

The Brave One

Sep. 14, 2007

The Brave One

Në përpjekje për ta rimarrë veten emocionalisht nga një sulm brutal që vrau të fejuarin e saj dhe e la atë vetë në gjendje kome, një prezantuese ...
Gangs of Wasseypur – Part 1
8.2
HD

Gangs of Wasseypur – Part 1

Një përplasje midis Sulltanit dhe Shahid Kanit çon në dëbimin e Kanit nga Vaseipuri dhe ndez një gjakmarrje vdekjeprurëse që përfshin tre breza.
The Prey
5.2
HD

The Prey

Oct. 05, 2018

The Prey

Vite pas gjurmimit të kriminelëve ndërkombëtarë, një udhëtim në një burg të largët në xhungël do të detyrojë detektivin Xin të luftojë për lirinë ...
The Woman
6.0
HD

The Woman

Oct. 14, 2011

The Woman

Kur një avokat i suksesshëm kap vendin dhe përpjekjet për të “shtrënguar” atë, një anëtar tjeter i fundit i mbetur si një klan ...
The Death of Dick Long
HD

The Death of Dick Long

Pasi shoku i tyre, Diku, vdes, Zejku dhe Ërli mundohen ta mbajnë të fshehtë. Por në një qytet të vogël si Alabama, lajmet marrin dhenë.
A Most Violent Year
7.0
HD

A Most Violent Year

Dec. 30, 2014

A Most Violent Year

Në vitin 1981 në Nju Jork, një emigrant ambicioz lufton për të mbrojtur biznesin dhe familjen e tij gjatë vitit më të rrezikshëm në historinë e ...
The Gangster, The Cop, The Devil
6.9
HD

The Gangster, The Cop, The Devil

Një shef bandash kriminale bashkëpunon me një polic për të gjetur një vrasës serial.
Joker
9.0
HD

Joker

Oct. 02, 2019

Joker

FILMI DO TE PERKTHEHET SAPO TE DALIN TITRAT! Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të ...
Repo Men
6.3
HD

Repo Men

Mar. 18, 2010

Repo Men

Remi dhe Xhejku janë shokët më të ngushtë dhe konfiskuesit më të rrezikshëm të Unionit, që rikuperojnë organe artificiale nga më të shtrenjtat ...
Stuber
6.2
HD

Stuber

Jul. 11, 2019

Stuber

Një detektiv përfshin shoferin e tij të Uber-it në një natë aventureske dhe aksioni tërësisht të papritur.
Thadam
8.2
HD

Thadam

Mar. 01, 2019

Thadam

Vrasja e një djali të ri bëhet sfiduese kur policia zbulon se i dyshuari ka një vëlla binjak.
Cleanskin
6.3
HD

Cleanskin

Mar. 08, 2012

Cleanskin

Një agjent i shërbimit sekret britanik përballet me detyrën që të ndjekë dhe eliminojë një terrorist vetëvrasës dhe grupin e tij.
10 Minutes Gone
3.6
HD

10 Minutes Gone

Sep. 30, 2019

10 Minutes Gone

Gjithçka bazohet te një njeri, kujtesa e të cilit humbet gjatë një grabitje banke që shkon keq. Karakteri do të duhet të bashkojë së bashku 10 ...
Memoir of a Murderer
7.1
HD

Memoir of a Murderer

Sep. 07, 2017

Memoir of a Murderer

17 vjet pas vrasjes së fundit, kur demenca filloi të prek një vrasës të vjetër, ai përplaset me një djalosh të ri dhe kupton që në qytetin e tij ...
Echelon Conspiracy
5.8
HD

Echelon Conspiracy

Feb. 27, 2009

Echelon Conspiracy

Në fillim, mesazhet e çuditshme të telefonit premtuan pasuri të madhe. Por, së shpejti,  agjentët e qeverisë vihen në ndjekje të inxhinierëve ...
Running with the Devil
5.3
HD

Running with the Devil

Presidenti i një firme ndërkombëtare dërgon dy njerëzit e tij më të besuar për të zbuluar pse dërgesat e kokainës po sulmohen dhe si po ...
Small Crimes
5.8
HD

Small Crimes

Apr. 28, 2017

Small Crimes

Një polic i korruptuar del nga burgu pas 6 viteve dhe përpiqet të tregojë se ka ndryshuar, por e shkuara e tij do mundohet ta pengojë atë.
Agent Sai Srinivasa Athreya
8.6
HD

Agent Sai Srinivasa Athreya

Agjenti Sai Srinivasa Atreia është një thriller, humoristik që sillet rreth aventurave të një detektivi në Nelor.
Once Upon a Time in Hollywood
8.0
HD

Once Upon a Time in Hollywood

Një aktor i venitur televizioni dhe dublanti i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të ...
The World Is Yours
6.4
HD

The World Is Yours

Aug. 15, 2018

The World Is Yours

Një tregtar i vogël droge, ëndërron një jetë tjetër, por nuk mund ta përballojë atë. Për të shpëtuar, ai pranon një punë të fundit që përfshin ...
Con Air
6.9
HD

Con Air

Jun. 01, 1997

Con Air

Një ish ushtarak i dënuar dhe që është gati për t’u liruar, e gjen veten të bllokuar në një aeroplan me të burgosur, të cilët marrin ...
Menace II Society
7.5
HD

Menace II Society

May. 26, 1993

Menace II Society

Një gangster i ri në rrugë përpiqet t’i shpëtojë kufijve dhe tundimeve të getos në kërkim të një jete më të mirë.
EXPO
2.9
HD

EXPO

Aug. 03, 2019

EXPO

Kur ka vetëm tre ditë që të provojë pafajësinë e tij për një krim të pakryer, një ish-ushtarak detyrohet të bëjë çmos për të shpëtuar vajzën e ...
The Purity of Vengeance
7.4
HD

The Purity of Vengeance

Kur disa trupa të mumifikuar zbulohen në një ndërtesë të Kopenhagenit, dy detektivë duhet të zbulojnë një mister që duket të jetë pjesë e një ...
The Golden Glove
6.7
HD

The Golden Glove

Feb. 21, 2019

The Golden Glove

Një vrasës serial shkakton tmerr mes banorëve të Hamburgut gjatë fillimit të viteve 1970.
The Son of No One
5.1
HD

The Son of No One

Nov. 04, 2011

The Son of No One

Nje polic i ri ne detyre caktohet te punoje ne zonen e vendlindjes se tij dhe nje sekret i vjeter kerconon te shkaterroje jeten dhe familjen e ...
Fallen
7.0
HD

Fallen

Jan. 16, 1998

Fallen

Detektivi për vrasje John Hobbs dëshmon ekzekutimin e vrasësit serial Edgar Reese. Menjëherë pas ekzekutimit vrasjet fillojnë përsëri, dhe ato ...
Baby Driver
8.1
HD

Baby Driver

Jun. 28, 2017

Baby Driver

Një shofer i ri makinash merr pjesë në një grabitje që nuk mund të jetë e suksesshme.