Horror

Mary
4.4
HD

Mary

Sep. 19, 2019

Mary

Një familje që niset të lundrojë në ujëra të izoluara, zbulon se anija që kanë blerë fsheh sekrete të tmerrshme.
Gwen
6.2
HD

Gwen

Jul. 19, 2019

Gwen

Një histori popullore teatrale, e vendosur në kodrat e Uellsit gjatë revolucionit industrial.
The Gallows Act II
5.2
HD

The Gallows Act II

Oct. 25, 2019

The Gallows Act II

Kur Ana Ru transferohet në një shkollë aktrimi prestigjioze, ajo has një shpirt keqdashës pasi merr pjesë në një sfidë virale.
The Influence
4.5
HD

The Influence

Jun. 21, 2019

The Influence

Alisia kthehet bashkë me bashkëshortin dhe vajzën e saj të vogël, në shtëpinë e fëmijërisë që të ndihmojë motrën me mamanë e sëmurë dhe ...
3 from Hell
5.8
HD

3 from Hell

Sep. 26, 2019

3 from Hell

Çfarë ndodh kur të Refuzuarit e Djallit arratisen nga burgu dhe ribashkohen? Cili është plani i tyre? Hakmarrja sapo ka filluar dhe asgjë nuk ...
Scary Stories to Tell in the Dark
HD

Scary Stories to Tell in the Dark

Në Hallouinin e viti 1968, Stela, një vajzë e dhënë pas shkrimit, bashkë me shokët e saj viziton një shtëpi të përhumbur. Por pa dashje, fëmijët ...
Terrifier
5.6
HD

Terrifier

Oct. 15, 2016

Terrifier

Një kloun maniak i quajtur Art terrorizon tre vajza të reja dhe këdo që i del përpara natën e Hallouinit…
The Woman
6.0
HD

The Woman

Oct. 14, 2011

The Woman

Kur një avokat i suksesshëm kap vendin dhe përpjekjet për të “shtrënguar” atë, një anëtar tjeter i fundit i mbetur si një klan ...
My Soul To Keep
4.9
HD

My Soul To Keep

Oct. 04, 2019

My Soul To Keep

Një 9 vjeçar beson se në bodrumin e shtëpisë së tij jeton një përbindësh i cili i është vënë pas shpirtit të tij. Një natë kur motra e tij e lë ...
Doom: Annihilation
3.5
HD

Doom: Annihilation

Sep. 30, 2019

Doom: Annihilation

Një eksperiment shkencor që ka si qëllim krijimin e teletransportit hap një portal nga i cili përbindësha vrasës dalin dhe sulmojnë ushtarët e ...
It Chapter Two
6.9
HD

It Chapter Two

Sep. 04, 2019

It Chapter Two

Njëzetë e shtatë vjet pas përballjes së parë me Pennywisen e tmerrshëm, Grupi i Dështakëve është rritur dhe e ka lënë pas të shkuarën, deri sa ...
In the Tall Grass
HD

In the Tall Grass

Sep. 19, 2019

In the Tall Grass

Pasi dëgjuan thirrjen e një djali të ri për ndihmë, një motër dhe vëlla futen në një fushë të gjerë me bar të gjatë në Kansas, por së shpejti ...
The Blackcoat’s Daughter
5.9
HD

The Blackcoat’s Daughter

Kur dy vajza të reja mbeten të bllokuara në shkollë gjatë pushimeve të dimrit, një forcë djallzore dhe e rrezikshme sulmon jetët e tyre dhe ...
The Young Cannibals
3.7
HD

The Young Cannibals

Oct. 01, 2019

The Young Cannibals

Shtatë shokë thërrasin me anë të magjisë një përbindësh kur mashtrohen për të ngrënë hamburgerë me mish njeriu…
Prey
5.9
HD

Prey

Jul. 18, 2019

Prey

Tobi lufton për mbijetesë në një ishull ndërkohë që, një forcë djallëzore e ndjek atë, duke lënë trupa të vdekur pas.
The Black String
5.1
HD

The Black String

Oct. 25, 2018

The Black String

Pasi kalon një natë me një femër të bukur dhe misterioze, një burrë sëmuret dhe fillon të besojë që është viktima e një komploti të lig mbinatyror.
All the Boys Love Mandy Lane
5.6
HD

All the Boys Love Mandy Lane

Një grup studentësh ftojnë Mandy Lane, një vajzë e pafajshme e dëshirueshme, në një feste në fundjavë në një fermë të izoluar. Ndërsa festimet ...
Midsommar
7.5
HD

Midsommar

Jul. 03, 2019

Midsommar

Një çift udhëton në Suedi për të vizituar festivalin e qytetit të lindjes të shokut të tyre në mes të verës. Në fillim duket interesante, por ...
Orphan
7.0
HD

Orphan

Jul. 24, 2009

Orphan

Pas humbjes tragjike të fëmijës së tyre, një çift i dëshpëruar vendosin të birësojnë një vajzë të vogël 9-vjeçare, por pothuajse menjëherë pasi e ...
Halloween II
4.9
HD

Halloween II

Aug. 28, 2009

Halloween II

Psikopati Michael Myers është përsëri i lirë dhe në qarkullim për të përmbushur synimin e tij për kasaphanë. Këtë herë përbindëshi është në ...
Bloodline
5.9
HD

Bloodline

Sep. 20, 2019

Bloodline

Përndjekur nga kujtimet e errëta të fëmijërisë, Evan, një punonjës social dhe baba për herë të parë, has vështirësi në përmbajtjen e dëshirës për ...
Hex
5.1
HD

Hex

Sep. 06, 2019

Hex

Romanca që një çift pret të kalojë kthehet në një kaos pasi ata preken nga një forcë dashakeqe.
Crawl
6.8
HD

Crawl

Jul. 11, 2019

Crawl

Një vajzë e re teksa përpiqet të shpëtojë babanë e saj gjatë një uragani të shkallës 5, e gjen veten në një shtëpi të përmbytur ku do t’i ...
Intruders
5.4
HD

Intruders

Sep. 12, 2011

Intruders

Dy fëmijë që jetojnë në vende të ndryshme janë vizituar çdo natë nga një qenie shumë-fytyrëshe që kërkon të marrë fytyrën e tyre…
Arbor Demon
4.1
HD

Arbor Demon

Aug. 26, 2016

Arbor Demon

Enclosure: Një grua aventuriere, që mban një sekret ndaj burrit, insiston të shkojnë për kamping për të rindezur pasionin. Diçka në pyll shqyen ...
Horns
6.5
HD

Horns

Sep. 06, 2013

Horns

Pasi ishte dehur gjatë gjithë natës, Igi zgjohet në mëngjes me brirë që po i rriteshin nga tëmthat e tij dhe ishin fuqi të çuditshme, të cilët do ...
The Furies
4.8
HD

The Furies

Apr. 12, 2019

The Furies

Një vajzë e gjen veten duke luftuar për të qëndruar gjallë në një lojë vdekjeprurëse, ku gratë janë nën gjuetinë e burrave të maskuar.
Annabelle Comes Home
6.2
HD

Annabelle Comes Home

Jun. 26, 2019

Annabelle Comes Home

Të vendosur për të mos e lejuar Anabelën të shkaktojë trazira të tjera, hetuesit paranormalë Ed dhe Loren Uoren e mbyllin kukullën brenda dhomës ...
Haunt
6.5
HD

Haunt

Sep. 13, 2019

Haunt

Për Hallouin, një grup miqsh hasin në një shtëpi “ekstreme” të pushtuar nga fantazmatqë premton të ushqejë frikërat e tyre më të ...