Romancë

Always
7.8
HD

Always

Oct. 20, 2011

Always

Një histori dashurie me në qendër ish-boksierin Çul-min dhe operatoren e verbër Jung-hua, e cila rrezikon të mbetet përjetësisht e verbër. E ...
The Young Victoria
7.3
HD

The Young Victoria

Mar. 04, 2009

The Young Victoria

Si trashëgimtarja e vetme e Mbretit të Anglisë Uilliam, Viktoria adoleshente ndihet e zënë në kurth nga makinacionet politike të vetë familjes së ...
Wet Woman in the Wind
6.1
HD

Wet Woman in the Wind

Aug. 05, 2016

Wet Woman in the Wind

Kur një dramaturg i suksesshëm në Tokio strehon një grua regugjate, planet e tij do të ndërpirten nga ruaja e re që do të trazojë jetën e tij…
Jane Eyre
7.4
HD

Jane Eyre

Mar. 11, 2011

Jane Eyre

Pas një fëmijërie të vetmuar, Xhein Eir del në jetë si guvernante. Gjatë kohës që jeton e qetë në Vilën Thornfild, ajo njihet me pronarin ...
All I Wish
5.1
HD

All I Wish

May. 03, 2017

All I Wish

Një stiliste aspiron të gjejë suksesin në profesion dhe në dashuri. Historia ndërpritet një herë në vit, gjithmonë në të njëjtën datë: në ...
Life As We Know It
6.6
HD

Life As We Know It

Oct. 02, 2010

Life As We Know It

Dy beqarë të rritur bëhen kujdestarë të një vajzë jetimë kur miqtë  e tyre të përbashkët vdesin në një aksident.
To Rome with Love
6.3
HD

To Rome with Love

Apr. 20, 2012

To Rome with Love

Në Romë, turistja amerikane Hejli njihet me avokatin Mikelanxhelo. Prindërit e Hejlit, psikiatrja Filis dhe producenti muzikor në pension Xherri, ...
Amorous
4.5
HD

Amorous

Jun. 20, 2014

Amorous

Hide and Seek: Katër të rinj bashkohen në një Vilë Angleze. Ata duan të sfidojnë rregullat e shoqërisë duke shkëmbyer partnerët e tyre. Gjërat ...
Brokeback Mountain
7.7
HD

Brokeback Mountain

Sep. 02, 2005

Brokeback Mountain

Historia e një marrëdhënie të ndaluar dhe të fshehtë ndërmjet dy Kaubojve dhe jeta e tyre gjatë viteve.
Charlie Bartlett
7.0
HD

Charlie Bartlett

Feb. 22, 2008

Charlie Bartlett

Çarli Bartlet është një 17 vjeçar inovativ dhe tepër i përgatitur por që has probleme me popullaritetin në shkollë. Kështu ai ndërmerr veprime ...
When in Rome
5.6
HD

When in Rome

Jan. 29, 2010

When in Rome

Beti është një Nju Jorkeze e re, ambicioze, plotësisht e pafat në dashuri. Në një udhëtim në Romë, ajo vjedh disa monedha nga një shatërvan ...
Yesterday
7.0
HD

Yesterday

Jun. 27, 2019

Yesterday

Xhek Malik është një këngëtar pa fat në një qytet të Anglisë, ëndrrat e të cilit po marrin fund edhe pse shoqja e tij vazhdon ta mbështesë. Pas ...
Maudie
7.7
HD

Maudie

Apr. 14, 2017

Maudie

Një grua e sëmurë me artrit punon si pastruese, ndërkohë ajo mpreh aftësitë si artiste dhe me kohën bëhet një figurë e dashur në komunitet…
Submergence
5.8
HD

Submergence

Feb. 15, 2018

Submergence

Në një dhomë pa dritare në lindje të bregdetit Afrikan, një skocez, Xhejms Mori, mbahet peng i ushtarëve xhihadistë. Mijëra kilometra larg, në ...
Forever My Girl
6.1
HD

Forever My Girl

Jan. 26, 2018

Forever My Girl

Ylli i muzikës kantri Liam Peixh e la të fejuarën e tij në altar, duke zgjedhur kështu famën dhe pasurinë. Sidoqoftë, Liam nuk e harroi kurrë ...
What Happens in Vegas
6.1
HD

What Happens in Vegas

May. 07, 2008

What Happens in Vegas

Një burrë dhe një grua detyrohen, për arsye ligjore, të jetojnë si çift për një periudhë të caktuar kohore. Në lojë janë një shumë e madhe parash.
Bright Star
6.9
HD

Bright Star

Nov. 05, 2009

Bright Star

Romanca tre vjeçare mes poetit të shekullit të 19-të Xhon Kits dhe Fani Brounit afër fundit të jetës së tij.
Asthma
5.9
HD

Asthma

Oct. 23, 2015

Asthma

Gas, një i ri antikomformist njihet me Rubyn, një bukuroshe që bënte tatuazhe që këmbëngul të mbeten thjesht shokë. Mes shumë kilometrave që ...
Third Person
6.4
HD

Third Person

Sep. 09, 2013

Third Person

Historitë e dashurisë së tre çifteve në tre qytete të ndryshme: Romë, Paris dhe Nju Jork.
Tall Girl
5.5
HD

Tall Girl

Sep. 13, 2019

Tall Girl

Kur vajza më e gjatë e gjimnazit bie në dashuri me një nxënës të bukur, ajo përfshihet në një trekëndësh të papritur dashurie. Tashmë, i duhet të ...
(500) Days of Summer
7.7
HD

(500) Days of Summer

Jul. 17, 2009

(500) Days of Summer

Tom Hansen, një djalë i ri dhe romantik beson në dashurinë e vërtet dhe beson se e ka gjetur atë në kolegen e tij, Samer Fin. Kur lidhja e tyre ...
Prem Ratan Dhan Payo
4.7
HD

Prem Ratan Dhan Payo

Nov. 11, 2015

Prem Ratan Dhan Payo

Princi i ashpër dhe kokëfort i Pritampurit, ndërsa po shërohej nga një atentat që iu bë katër ditë para kurorzimit, zëvendësohet nga një person i ...
High Strung
6.4
HD

High Strung

Apr. 08, 2016

High Strung

Një violinist e ndan talentin e tij në metronë e Nju Jorkut. Një balerinë i mbush mendjen të marrë pjesë në një konkurs. Atyre u bashkohet edhe ...