Thriller

Kill Chain
6.1
HD

Kill Chain

Oct. 18, 2019

Kill Chain

Jetët e tre të panjohurve ndërlidhen në mënyrë të pashmangshme në një konflikt për të cilin asnjëri prej tyre s’është i përgatitur.
The Mountain
7.9
HD

The Mountain

Nov. 16, 2012

The Mountain

Dag: Filmi tregon historinë heroike të dy ushtarëve të zënë në pritë, të cilët luftojnë për të shpëtuar jetët e tyre.
Gangs of Wasseypur – Part 1
8.2
HD

Gangs of Wasseypur – Part 1

Një përplasje midis Sulltanit dhe Shahid Kanit çon në dëbimin e Kanit nga Vaseipuri dhe ndez një gjakmarrje vdekjeprurëse që përfshin tre breza.
Harpoon
5.9
HD

Harpoon

Jan. 24, 2019

Harpoon

Rivalitet, sekrete të errëta dhe tradhti do të zbulohen kur tre miq ndërmarrin një udhëtim me varkë. Cilën anë do të mbajë fati kur punët shkojnë ...
The Missing
6.5
HD

The Missing

Nov. 26, 2003

The Missing

Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë ...
The Hidden Face
7.4
HD

The Hidden Face

Sep. 16, 2011

The Hidden Face

Një dirigjent i orkestrës spanjolle dëshiron të kuptojë zhdukjen e mistershme të dashurës së tij.  
E.M.P. 333 Days
5.1
HD

E.M.P. 333 Days

Sep. 28, 2019

E.M.P. 333 Days

Pasi një armë elektromagnetike kthen Amerikën e Veriut në epokën para-industriale, vendi zhytet në një gjendje anarkie. Një vajzë 11-vjeçare ...
Fractured
6.3
HD

Fractured

Sep. 22, 2019

Fractured

Një çift ndalon në një pikë karburanti, ku krahu i vajzës së tyre 6-vjeçare thyhet. Ata nxitojnë për në spital. Diçka e çuditshme ndodh atje. ...
The Girl on the Train
6.7
HD

The Girl on the Train

Oct. 05, 2016

The Girl on the Train

Një grua e ndarë bëhet pjesë në një hetim për njerëz të humbur i cili do t’i trondisë jetën…
Scary Stories to Tell in the Dark
HD

Scary Stories to Tell in the Dark

Në Hallouinin e viti 1968, Stela, një vajzë e dhënë pas shkrimit, bashkë me shokët e saj viziton një shtëpi të përhumbur. Por pa dashje, fëmijët ...
Terrifier
5.6
HD

Terrifier

Oct. 15, 2016

Terrifier

Një kloun maniak i quajtur Art terrorizon tre vajza të reja dhe këdo që i del përpara natën e Hallouinit…
My Soul To Keep
4.9
HD

My Soul To Keep

Oct. 04, 2019

My Soul To Keep

Një 9 vjeçar beson se në bodrumin e shtëpisë së tij jeton një përbindësh i cili i është vënë pas shpirtit të tij. Një natë kur motra e tij e lë ...
A Most Violent Year
7.0
HD

A Most Violent Year

Dec. 30, 2014

A Most Violent Year

Në vitin 1981 në Nju Jork, një emigrant ambicioz lufton për të mbrojtur biznesin dhe familjen e tij gjatë vitit më të rrezikshëm në historinë e ...
The Brothers Grimm
5.9
HD

The Brothers Grimm

Aug. 26, 2005

The Brothers Grimm

Gjatë kohës që po udhëtonin në Gjermaninë e pushtuar nga Franca, Uill dhe Xhejkob Grim, dy vëllezërve mashtrues, iu duhet të përballen me një ...
In the Tall Grass
HD

In the Tall Grass

Sep. 19, 2019

In the Tall Grass

Pasi dëgjuan thirrjen e një djali të ri për ndihmë, një motër dhe vëlla futen në një fushë të gjerë me bar të gjatë në Kansas, por së shpejti ...
Take Off
8.3
HD

Take Off

Mar. 24, 2017

Take Off

Bazuar në ngjarje të vërteta. Në vitin 2014, një grup infermierësh nga Malayali ngecin aty kur terroristët pushtuan qytetin e Tikrit në Irak. Ky ...
Joker
9.0
HD

Joker

Oct. 02, 2019

Joker

FILMI DO TE PERKTHEHET SAPO TE DALIN TITRAT! Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të ...
The Blackcoat’s Daughter
5.9
HD

The Blackcoat’s Daughter

Kur dy vajza të reja mbeten të bllokuara në shkollë gjatë pushimeve të dimrit, një forcë djallzore dhe e rrezikshme sulmon jetët e tyre dhe ...
Low Tide
6.1
HD

Low Tide

Mar. 28, 2019

Low Tide

Alani, Kuqo dhe Smiti e kalojnë verën në bregdetin e Xhërsit duke u argëtuar në park dhe duke u futur në telashe. Por zbulimi i një thesari të ...
The Young Cannibals
3.7
HD

The Young Cannibals

Oct. 01, 2019

The Young Cannibals

Shtatë shokë thërrasin me anë të magjisë një përbindësh kur mashtrohen për të ngrënë hamburgerë me mish njeriu…
In the Shadow of the Moon
6.2
HD

In the Shadow of the Moon

Një oficer policie në Filadelfia lufton me një fiksim të përjetshëm për të zbuluar një vrasës serik misterioz, krimet e të cilit vështirë të ...
Made
6.4
HD

Made

Jul. 13, 2001

Made

Dy boksierë që aspirojnë, miq të përjetshëm, përfshihen në një skemë të pastrimit të parave përmes një grupi të krimit të organizuar në nivel të ulët. 
Shutter Island
8.1
HD

Shutter Island

Feb. 18, 2010

Shutter Island

Kur marshalli Tedi Daniels (DiCaprio) mbërrin në azilin e kriminelëve të çmendurve në Ishullin e Izoluar, ajo që fillon si një hetim rutine shumë ...
Prey
5.9
HD

Prey

Jul. 18, 2019

Prey

Tobi lufton për mbijetesë në një ishull ndërkohë që, një forcë djallëzore e ndjek atë, duke lënë trupa të vdekur pas.
Stuber
6.2
HD

Stuber

Jul. 11, 2019

Stuber

Një detektiv përfshin shoferin e tij të Uber-it në një natë aventureske dhe aksioni tërësisht të papritur.
The Black String
5.1
HD

The Black String

Oct. 25, 2018

The Black String

Pasi kalon një natë me një femër të bukur dhe misterioze, një burrë sëmuret dhe fillon të besojë që është viktima e një komploti të lig mbinatyror.
Thadam
8.2
HD

Thadam

Mar. 01, 2019

Thadam

Vrasja e një djali të ri bëhet sfiduese kur policia zbulon se i dyshuari ka një vëlla binjak.