Tag Archives: 2016

Star Trek Beyond
7.4
HD

Star Trek Beyond

Jul. 07, 2016

Star Trek Beyond

Skuadra e anijes ‘Entëprajs’ zbulon arritjet më të larta të hapësirës së paeksploruar, ku ndeshet me një armik të ri e të ...
I.T.
5.3
HD

I.T.

Sep. 09, 2016

I.T.

Jeta perfekte e milionerit Majk Rigan permbyset kur nje punetor i tij perdor teknologjine per t’i shkaktuar telashe.
The Jungle Book
7.7
HD

The Jungle Book

Apr. 07, 2016

The Jungle Book

Këlyshi njerëzor, Mogli largohet nga xhungla pas një këcënimi nga tigri Shir Kan. I shoqëruar nga pantera Bagira dhe ariu Balu, Mogli nis një ...
The Intervention
6.3
HD

The Intervention

Aug. 26, 2016

The Intervention

Katër çifte do të kalojnë një fundjavë së bashku në një shtëpi pushimesh, por pushimet do të marrin një kthesë tjetër kur njëri nga çiftet merr ...
Suicide Squad
6.7
HD

Suicide Squad

Aug. 03, 2016

Suicide Squad

Një agjenci qeveritare sekrete rekruton super-kriminelët e burgosur për të ekzekutar misione sekrete qeveritare, në shkëmbim të mëshirës.
Me Before You
7.5
HD

Me Before You

Mar. 03, 2016

Me Before You

Një vajzë nga një qytet i vogël krijon një lidhje me një djalë të sapoparalizuar, për të cilin ajo po kujdeset.
Swiss Army Man
7.9

Swiss Army Man

Jun. 24, 2016

Swiss Army Man

Një njeri pa shpresa i bllokuar në një ishull të pabanuar bëhet shok me një kufomë dhe bashkë ndërmarrin një udhëtim surreal për t’u kthyer ...
The Neon Demon
6.7
HD

The Neon Demon

Jun. 08, 2016

The Neon Demon

Kur modelja ambicioze Xhesi zhvendoset në Los Anxhelos, rinia dhe gjallëria e saj gllabërohen nga një grup femrash të fiksuara pas bukurisë, të ...
Free State of Jones
6.7

Free State of Jones

Jun. 24, 2016

Free State of Jones

Një dezertor i ushtrisë së konfederatës gjatë luftës civile në SHBA, krijon një ushtri të formuar nga dezertorë, skllevër të arratisur, të cilët ...
A Cinderella Story: If the Shoe Fits
6.1
HD

A Cinderella Story: If the Shoe Fits

Një version modern i historisë së Hirushes, e cila është jetime, që i shërben njerkës së keqe dhe dy motrave të saj. Hirushja tani ka një ëndërr ...
Love & Friendship
6.9
HD

Love & Friendship

May. 27, 2016

Love & Friendship

Zonja Suzan Vernon jeton përkohësisht në shtëpinë e motrës të saj, dhe ndërsa është atje, është e vendosur të gjejë një bashkëshort për vajzën e ...
The Purge: Election Year
6.1
HD

The Purge: Election Year

Disa vjet pasi kurseu burrin që i vrau djalin, ish rreshteri i policisë Barnsi është bërë kreu i sigurimit të senatores Çarli Roan, kandidate për ...
Hunt for the Wilderpeople
8.4
HD

Hunt for the Wilderpeople

Një gjueti kombëtare urdhërohet pasi një djalosh jetim dhe kujdestari i tij arratisen në pyjet e egra të Zelandës së Re.
Skiptrace
5.8

Skiptrace

Jul. 21, 2016

Skiptrace

Një detektiv nga Hong Kongu me ndihmën e një kumarxhiu amerikan vihen në ndjekje të një krimineli të njohur kinez…
Cold War II
6.7
HD

Cold War II

Sep. 08, 2016

Cold War II

Duke kaluar pak kohë nga ato që ndodhën në filmin e parë, tanimë Shon Lau është Komisioner i policisë, pas një operacioni të suksesshëm shpëtimi. ...
Zero Days
7.8
HD

Zero Days

Jul. 08, 2016

Zero Days

Një dokumentar i përqëndruar te Staksnet, një virus kompjuterik i cili vetë-kopjohet të cilin SHBA-ja dhe Izraeli e lëshuan për të shkatërruar ...
The Legend of Tarzan
6.5
HD

The Legend of Tarzan

Jun. 29, 2016

The Legend of Tarzan

Tarzani, tashmë i përshtatur me jetesën në Londër, thërritet në ish-shtëpinë e tij, xhunglën, për të hetuar rreth veprimtarisë së Mbretit të ...
The Shallows
6.6
HD

The Shallows

Jun. 24, 2016

The Shallows

Nensi viziton plazhin për të cilin e ëma i kishte folur gjithmonë, por parajsa që gjen atje shumë shpejt i kthehet në një ferr, teksa i duhet ...
Train to Busan
8.0

Train to Busan

Jul. 20, 2016

Train to Busan

Pasi shpërthen një virus zombish në Korenë e Jugut, disa udhëtarë luftojnë për të mbijetuar në një tren nga Seul për në Busan. Po a do të ...
Compadres
4.9
HD

Compadres

Mar. 31, 2016

Compadres

Teksa ish-polici Garza kërkon hakmarrje tek Santosi, lordi i krimeve që e mashtroi, ai formon një skuadër me një haker të ri që i kishte vjedhur ...