Tag Archives: autoskicë

Alice in Wonderland
6.5
HD

Alice in Wonderland

Mar. 03, 2010

Alice in Wonderland

Liza është tashmë 19 vjeç, kur rikthehet në Botën e Çudirave, në të cilën ka kaluar aventurën e saj më të jashtëzakonshme të fëmijërisë. Aty, ajo ...
Bota e lodrave 2
7.9
HD

Bota e lodrave 2

Oct. 30, 1999

Bota e lodrave 2

Toy story 2: Kur Woody është vjedhur nga një koleksionist lodrash, Buzz dhe miqtë e tij zotohen për ta shpëtuar atë, por Woody gjen idenë e ...
Playing It Cool
6.0
HD

Playing It Cool

Sep. 26, 2014

Playing It Cool

Dashuria e pashpërblyer e shtyn një djalë për të shkruar përvojat e veta, në një skenar filmi. Ai do shumë të besoj në dashuri, por eksperienca ...
Lupin III
5.5
HD

Lupin III

Aug. 30, 2014

Lupin III

Inspektori i Interpolit Zenigata nis një kërkim mbarë botëror për hajdutin e shumë kërkuar Arsen Lupën III. Cilat janë motivet që e shtyjnë Lupën ...
The Back-Up Plan
5.3
HD

The Back-Up Plan

Apr. 23, 2010

The Back-Up Plan

Një komedi romantike rreth një gruaje e cila lind binjakë nëpërmjet mbarsjes artificiale dhe gjen dashurinë e saj në të njëjtën ditë.
Law Abiding Citizen
7.4
HD

Law Abiding Citizen

Oct. 15, 2009

Law Abiding Citizen

Pasi Klajd Aleksandër Sheltonit i vrasin të shoqen dhe të bijën, ai irritohet sepse vrasësit nuk marrin dënimin e duhur dhe ai vendos t’i ...
Another Me
4.7
HD

Another Me

Nov. 15, 2013

Another Me

Një adoleshenteje fillon i prishet jeta e saj kur babai i saj sëmuret rendë nga skleroza e shumëfishtë dhe në sytë e saj shfaqet një prani prani ...
The Boy in the Striped Pajamas
7.8
HD

The Boy in the Striped Pajamas

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, një histori e parë nëpërmjet syve të pafajshëm të Brunos, djali tetë-vjeçar i një komandanti gjerman në një kamp ...
It Follows
6.9
HD

It Follows

Aug. 27, 2014

It Follows

Një vajzë e re pasi kryen marrëdhënie seksuale me një djalë, fillon të përndiqet nga diçka e frikshme. Së bashku me shokët e saj ajo do përpiqet ...
Real Steel
7.1
HD

Real Steel

Sep. 28, 2011

Real Steel

Çarli Kenton, një boksier i dështuar i cili e humbi mundësinë e tij për të fituar titullin kur robotë prej çeliku 907 kilogramë dhe 2,4 metra të ...
Safe Haven
6.7
HD

Safe Haven

Feb. 07, 2013

Safe Haven

Kur një grua misterioze e re me emrin Keti shfaqet në qytetin e vogël të Sauthportit (Karolina e Veriut), ardhja e papritur e saj ngre pyetje në ...
Valentine’s Day
5.7
HD

Valentine’s Day

Feb. 10, 2010

Valentine’s Day

Ndërthurja e çifteve dhe beqarëve në Los Angeles, ndarjet dhe lidhjet në bazë të presioneve përreth dhe pritjet e ditës së Shën Valentinit.
The Twilight Saga: New Moon
4.6
HD

The Twilight Saga: New Moon

Eduart lë Bellën pas një sulmi që gati ia mori jetën saj, dhe në depresion ajo bie në një tjetër lidhje paranormale me njeriun-ujk Jacob Black.
Run All Night
6.6
HD

Run All Night

Mar. 11, 2015

Run All Night

Ekzekutori virtuoz, Xhim Konlon me nofkën “Varrmihës”, në një moment të vështirë për të mbrojtur të birin e tij do të vrasë djalin e shokut të ...
Gravity
7.8
HD

Gravity

Sep. 27, 2013

Gravity

Dr. Rajan Stoun është një inxhiniere mjekësore brilante në misionin e saj të parë hapësinor, me austronautin veteran Mat Koualski në komandë të ...
American Psycho
7.6
HD

American Psycho

Apr. 13, 2000

American Psycho

Një shef ekzekutiv pasanik i investimeve bankare të Nju Jorkut, Patrik Beitmen, e fsheh egon e tij psikopatike nga kolegët dhe miqtë ndërkohë që ...
Wedding Crashers
7.0
HD

Wedding Crashers

Jul. 14, 2005

Wedding Crashers

Xhon Bekuith dhe Xheremi Grei, janë gjithmonë dasmorë të paftuar. Ata shfaqen nëpër dasma për të shfrytëzuar ambjentin romantik për të zënë ...
Rob the Mob
6.3
HD

Rob the Mob

Mar. 21, 2014

Rob the Mob

Sapo del burgu për një krim të vogël, Tomi ri-gjen të dashurën e tij Rozin. Shumë shpejt atyre do u duhen para të thata. Pasi dëgjojnë dëshminë e ...
Oldboy
5.8
HD

Oldboy

Nov. 14, 2013

Oldboy

Një ekzekutiv marketingu, rrëmbehet dhe mbahet peng për 20 vjet në vetmi totale. Kur papritur lihet i lirë, ai fillon një mision për të zbuluar ...
Let the Right One In
8.0
Full HD

Let the Right One In

Jan. 26, 2008

Let the Right One In

Oskar, një djalë që ngacmohet vazhdimisht nga shokët e tij, gjen dashurinë dhe hakmarrjen me anë të Elit, një vajzë e bukur, por e veçantë.
Plastic
6.0
HD

Plastic

Apr. 30, 2014

Plastic

Sam & Fordy drejtojne një skemë mashtrimi me karta krediti, por kur ata vjedhin nga njeriu i gabuar, e gjejnë veten të kërcënuar nga nje ...
Two Night Stand
6.4
HD

Two Night Stand

Sep. 26, 2014

Two Night Stand

Një stuhi dëbore shtyn dy persona që krijuan një lidhje online ta zgjasin atë lidhje jo me qëllim për një kohë më të gjatë teksa stuhia e dëborës ...
Red Cliff
7.4
HD

Red Cliff

Jul. 10, 2008

Red Cliff

Kapitulli i një historie Kineze i përqendruar në një beteje lufte në periudhën e Kinës (220-280 AD).
Red Cliff Part II
7.6
HD

Red Cliff Part II

Jan. 07, 2009

Red Cliff Part II

Në këtë vazhdim, ministër i parë Cao Cao bind perandori Han për të filluar një luftë kundër të dy Mbretërive, Xu dhe Wu, të cilat janë bërë të ...
Wolf Totem
6.7
HD

Wolf Totem

Feb. 19, 2015

Wolf Totem

Kjo është historia e një studenti kinez, i cili dërgohet të jetojë ne mesin e barinjve mongol. Pasioni për natyrën do e çojë atë të përballet më ...
Just Friends
6.2
HD

Just Friends

Nov. 23, 2005

Just Friends

Pasi kthehet në shtëpi për Krishtlindje, një djalë takohet me vajzën që donte në gjimnaz, e cila ishte shoqja e tij më e mirë: refuzimi i së ...
Dostana
6.5
HD

Dostana

Nov. 12, 2008

Dostana

Kunal dhe Sameer, dy djem tamam por që pretendojnë të jenë një çift homoseksualësh për të siguruar një apartament të bukur ne Miami, por të dy ...
Unit 7
6.5
HD

Unit 7

Apr. 03, 2012

Unit 7

Një skuadrër policie prej katër agjentësh ka për detyrë të pastrojë rrugët e Seviljës nga droga dhe prostitucioni.
Shoot ‘Em Up
6.7
HD

Shoot ‘Em Up

Jul. 26, 2007

Shoot ‘Em Up

Një njeri i quajtur Z. Smith sjell foshnjën një gruaje gjatë një shkëmbim zjarri, dhe është quajtur më pas në për të mbrojtur të porsalindurin ...
In Order of Disappearance
7.2
HD

In Order of Disappearance

Një qytetar nderi i cili pastron borën e egër në Norvegji, kur djali i tij vritet gabimisht, Nils vendos të veprojë, ndryshe duke ndezur, një ...