Tag Archives: ki

Jayantabhai Ki Luv Story
5.3
HD

Jayantabhai Ki Luv Story

Jayantabhai një gangster i sapo dalur nga burgu, bien në dashuri me fqinjën e tij Simi, sfidën të cilën duhet ta kaloi ai është e pashmangshme ...
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela
6.3
HD

Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela

Ram dhe Leela ,dashuria ,deshira dhe drama e tyre e mevonshme. Nje pershtatje moderne e vepres se William Shakespeare Romeo & Juliet ne kohe ...
Humpty Sharma Ki Dulhania
6.0

Humpty Sharma Ki Dulhania

Kur Kavya Pratap Singh shkon ne nje udhetim ne Delhi per te blere fustanin e dasmes se saj , ajo takohet me Humpty sharma.Me kalimin e diteve ato ...
Kyon Ki…
5.5

Kyon Ki…

Nov. 03, 2005

Kyon Ki…

Anand bie ne dashuri me nje vajze te quajtur Maya e cila ishte gati per tu martuar.Maya pelqente te bente shaka me ate por nje shaka shkoi keq ...
Mere Brother Ki Dulhan
5.8
HD

Mere Brother Ki Dulhan

Nje djale perpiqet ti gjej vellait nje nuse por ai perfundon duke rene ne dashuri me vajzen qe zgjodhi per vellain.