Filmat

6,466
Disturbia
6.9
HD

Disturbia

Apr. 12, 2007

Disturbia

Një adoleshent që jeton nën arrest shtëpie bindet se fqinji i tij është një vrasës serial.
Den of Thieves
7.1
HD

Den of Thieves

Jan. 18, 2018

Den of Thieves

Një njësi e elitës nga Departamenti i Sherifit të Los Anxhelos vihet kundër një ekuipazhi të hajdutëve të suksesshëm që planifikojnë një krim ...
The Meg
6.0
HD

The Meg

Aug. 09, 2018

The Meg

Një krijesë masive e thellësive të oqeanit sulmon një nëndetëse, bashkë me ekuipazhin e saj. Polumbari Xhonas Tejlor duhet të shpëtojë, jo vetëm ...
Bonnie and Clyde
7.9
HD

Bonnie and Clyde

Jul. 18, 1967

Bonnie and Clyde

Bonnie dhe Clyde bazohen në tregimet e vërteta të grupit të gangsterëve Bonnie Parker dhe Clyde Barrow të cilët në vitet 1930 filluan të ...
Home
8.6
HD

Home

Jun. 03, 2009

Home

Me pamjet ajrore 54 vendeve, ‘Shtëpia’ është një përshkrim të asaj se si problemet e Tokës janë të gjitha të ndërlidhura.
The Occupant
6.4
HD

The Occupant

Mar. 25, 2020

The Occupant

Havier Muno, dikur një drejtues i suksesshëm, merr vendimin për të lënë shtëpinë e tij, të cilën ai dhe familja e tij nuk mund ta përballojnë më.
The Diary of a Teenage Girl
6.9
HD

The Diary of a Teenage Girl

Një artiste adoleshente që jeton në San Françiskon e viteve ’70 fillon një marrëdhënie me të dashurin e mamasë.
Goodbye Christopher Robin
7.2
HD

Goodbye Christopher Robin

Historia e vërtetë e lindjes së legjendës “Winnie-the-Pooh”, që solli lumturi për fëmijët e botës, por shumë vuajtje e trishtim për ...
Confessions of a Brazilian Call Girl
6.1
HD

Confessions of a Brazilian Call Girl

Raquele është një vajzë e adoptuar nga një familje e klasës së mesme e cila në moshen 17 vjeçare rebelohet dhe braktis familjen e saj.
Legally Blondes
3.8
HD

Legally Blondes

Apr. 28, 2009

Legally Blondes

Shpërngulen nga Anglia në Kaliforni por kushërirat e reja të Elle Woods duhet të mbrojnë veten kur shkolla e tyre që sundon me forcë i kthehet ...
Spycies
5.0
HD

Spycies

Jan. 11, 2020

Spycies

Vladimiri dhe Hektori, dy agjentë sekretë të ndryshëm në çdo drejtim, mundohen të gjejnë një material sekret, të vjedhur nga hajdutë të panjohur.
Kill Ben Lyk
4.8
HD

Kill Ben Lyk

Nov. 04, 2018

Kill Ben Lyk

Brenda 24 orëve, tre njerëz u vranë në Londër, të gjithë me emrin Ben Lyk. Skotland Jard vendos që t’i mbledhë të gjithë njerëzit me këtë emër që ...
Arratisja e Pulave
7.0
HD

Arratisja e Pulave

Jun. 21, 2000

Arratisja e Pulave

Chicken Run: Kur një gjel fluturon në një fermë pulash, pulat e shohin atë si një mundësi për t’i shpëtuar pronarëve të tyre të këqij.
Leaving Las Vegas
7.5
HD

Leaving Las Vegas

Oct. 27, 1995

Leaving Las Vegas

Ben Sandersoni, një skenarist Hollivudian i cili ka humbur gjithçka për shkak të alkoolizmit të tij, mbërrin në Las Vegas për të pirë deri në ...
Awake
6.5
HD

Awake

Nov. 28, 2007

Awake

Ngjarja fokusohet në historinë e një burri i cili vuan nga ndergjegjësimi nën anestezi dhe e gjen veten zgjuar dhe të ndërgjegjshëm, por nën ...
The Eagle
6.2
HD

The Eagle

Feb. 08, 2011

The Eagle

Në një Britani të pushtuar nga Romakët, një ushtar i ri romak kërkon të nderojë kujtimin e babait të tij duke gjetur emblemën e shqiponjës së ...
Good Newwz
7.2
HD

Good Newwz

Dec. 27, 2019

Good Newwz

Dy çifte me të njëjtin mbiemër vendosin t’i nënshtrohen fekondimit in vitro dhe presin fëmijët e tyre të ardhshëm. Problemet nisin pasi zbulojnë ...
Abstruse
6.8
HD

Abstruse

Nov. 01, 2019

Abstruse

Disa vajza të reja përfshihen në ngjarje të rrezikshme. Më e rrezikshme akoma është përpjekja e tyre për t’i zgjidhur dhe për të vënë ...
Military Wives
6.8
HD

Military Wives

Mar. 06, 2020

Military Wives

GRA USHTARAKE : Nuk është e lehtë të jesh bashkëshortja e një ushtaraku në krye të detyrës. Një grup me gra vendosin të krijojnë një kor sa për ...
Outbreak
6.6
HD

Outbreak

Mar. 10, 1995

Outbreak

Kur një virus vdekjeprurës i ardhur nga një majmun në Afrikë fillon të infektojë popullsinë, disa shkencëtarë luftojnë për të gjetur një zgjidhje.
The Santa Clause
6.4
HD

The Santa Clause

Nov. 10, 1994

The Santa Clause

Kur Skot Kalvin vret pa dashje Babagjyshin Natën e Krishtlindjes, rekrutohet si me magji të bëhet Babagjyshi i ri. A do t’ia dalë mbanë në ...
John Doe: Vigilante
6.6
HD

John Doe: Vigilante

Mar. 21, 2014

John Doe: Vigilante

Një burrë i zakonshëm e lufton dhunën me të vetmen mënyrë që ai di, duke i vrarë kriminelët një e nga një. Hero apo kriminel? Drejtësi apo ...
The Decline
7.0
HD

The Decline

Mar. 27, 2020

The Decline

Një aksident fatal gjatë një stërvitjeje për mbijetesë në një kamp, i vendos të gjithë ne panik dhe kërkojnë të arratisen.
Downhill
4.9
HD

Downhill

Feb. 13, 2020

Downhill

Pas shpëtitimit nga një ortek gjatë pushimeve në Alpe, fillojnë çrregullimet në çift ku të gjithë fillojnë të rivlerësojnë jetën e tyre dhe ...
The Immigrant
6.6
HD

The Immigrant

Jul. 03, 2013

The Immigrant

Një grua polake shkon me motrën e saj në Amerikë në kërkim të ëndrrës amerikane por motra e saj e sëmurë nuk e kalon dot kufirin, ajo detyrohet ...
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
6.9
HD

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

Kur një alien që zotëron fuqi të çuditshme përplaset afër një ferme në Mossy Bottom, Delja Shaun shumë shpejt bën një mik të ri. Bashkë ata duhet ...
Vivarium
6.5
HD

Vivarium

Mar. 11, 2020

Vivarium

Një çift i ri që kërkon shtëpinë e përsosur, e gjen veten të bllokuar në një lagje misterioze me shtëpie identike.  
Eagle Eye
6.6
HD

Eagle Eye

Sep. 25, 2008

Eagle Eye

Xherri dhe Rejçëll janë dy të panjohur që bëhen bashkë nga një telefonatë misterioze e një gruaje që s’e njohin. Duke kërcënuar jetët dhe ...