loading...

Video Sources 523 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shikoopenload.co
47 Ronin

47 Ronin

For courage. For loyalty. For honor.Dec. 06, 2013USA119 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Pasi një lord lufte tradhtar vret mjeshtrin e tyre dhe e dëbon llojin e tyre, 47 samurai pa lider kërkojnë hakmarrje dhe një mënyrë për t’i kthyer popullit nderin e vet. Të dëbuar nga shtëpitë e tyre dhe të shpërndarë përgjatë vendit, kjo bandë prej Ronin duhet të kërkojnë ndihmën e Kai – që dikur e kishin mohuar si të tyrin – ndërsa luftojnë përgjatë një bote të egër bishash mitike, magjistarësh që ndryshojnë formë dhe terroresh të çuditshme.

47 Ronin
47 Ronin
47 Ronin
47 Ronin
47 Ronin
47 Ronin
47 Ronin
47 Ronin
47 Ronin
47 Ronin
Titulli origjinal 47 Ronin
Vleresimi i IMDb 6.3 125,466 votes
Vleresimi i TMDb 5.9 1,324 votes

Tituj të ngjashme

Race Gurram
Walking Tall
Blackthorn
Tigrat e Hekurudhes
Wakefield
The Photographer of Mauthausen
Gamer
Elles
Knocked Up
Everything, Everything
Jashtëtokësori
Road to Paloma