loading...

Video Sources 650 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Albvidfcom
’71

’71

Oct. 10, 2014UK99 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Viti 1971, një ushtar i ri britanik çorientohet dhe braktiset aksidentalisht nga njësia e tij pas një protestë të përgjakshme në rrugët e Belfast…

’71
’71
’71
’71
’71
’71
’71
’71
Titulli origjinal '71
Vleresimi i IMDb 7.2 47,399 votes
Vleresimi i TMDb 6.6 267 votes

Director

Yann Demange
Director

Kasta

Paul Anderson isMRF NCO Lewis
MRF NCO Lewis
Sean Harris isCaptain Sandy Browning
Captain Sandy Browning
Sam Reid isLt. Armitage
Lt. Armitage
Valene Kane isOrla (Spitting Woman)
Orla (Spitting Woman)
Ben Peel isRuc Man
Ruc Man

Tituj të ngjashme

Wild 7
12 Years a Slave
The Bad Lieutenant: Port of Call – New Orleans
Billionaire Boys Club
Smokin’ Aces 2: Assassins’ Ball
Stone
Stretch
S.W.A.T. Under Siege
Terminator Salvation
The Red Sea Diving Resort
Magadheera
Masterminds