loading...

Video Sources 50 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Abominable

Abominable

Sep. 19, 2019China92 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Tre adoleshentë përpiqen të kthejnë një njeri dëbore në shtëpi teksa shmangin një burrë të pasur dhe një zoologe që duan ta marrin atë për qëllimet e tyre.

Abominable
Abominable
Abominable
Abominable
Abominable
Abominable
Abominable
Abominable
Abominable
Abominable
Titulli origjinal Abominable
Vleresimi i IMDb 7.1 7,115 votes
Vleresimi i TMDb 7.1 203 votes

Director

Jill Culton
Director

Kasta

Chloe Bennet isYi (voice)
Yi (voice)
Albert Tsai isPeng (voice)
Peng (voice)
Eddie Izzard isBurnish (voice)
Burnish (voice)
Sarah Paulson isDr. Zara (voice)
Dr. Zara (voice)
Tsai Chin isNai Nai (voice)
Nai Nai (voice)
Michelle Wong isYi’s Mom (voice)
Yi’s Mom (voice)
James Hong isYak Leader (voice)
Yak Leader (voice)

Tituj të ngjashme

Ruta Madre
Sarkar Raj
Love & Friendship
The Favourite
Fukrey Returns
Harpoon
Jurassic Park
Shpata në Gur
Daylight
Hoodwinked Too! Hood VS. Evil
In Fabric
Welcome to Marwen