loading...

Video Sources 284 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Adrift

Adrift

May. 31, 2018United States, Hong Kong, Iceland96 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Historia e vërtetë e Tami Oldham dhe Riçard Sharpit, të cilët po lundronin krejt të vetëm në oqean, gjatë një prej uraganeve më katastrofike në histori. Pas stuhisë, Tami e gjen Riçardin të lënduar rëndë dhe jahtin e tyre, të shkatërruar. Ajo duhet të gjejë forcën dhe vendosmërinë për të shpëtuar.

Adrift
Adrift
Adrift
Adrift
Adrift
Titulli origjinal Adrift
Vleresimi i IMDb 6.7 7,483 votes
Vleresimi i TMDb 6.7

Director

Kasta

Shailene Woodley isTami Oldham
Tami Oldham
Sam Claflin isRichard Sharp
Richard Sharp
Luna Campbell isTahitian Paddler
Tahitian Paddler

Tituj të ngjashme

Happy Hunting
Double Lover
Runner Runner
The Deal
Rio
Soul Plane
Samson
Mr. Brooks
Sudden Death
Julia
Foxfire
Cinderella the Cat