loading...

Video Sources 210 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidstreamango.com
Alvin dhe Ketrushat

Alvin dhe Ketrushat

Get your squeak on!Dec. 13, 2007United States92 Min.TV-G
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Alvin and the Chipmunks: Një kompozitor me emrin Dave Seville gjen sukses të madh kur ai vjen me një treshe Ketrushash këngëtarë: Lideri i tyre çapkën, Alvin, i zgjuari Simon, dhe topolaku, Theodore…

Alvin dhe Ketrushat
Alvin dhe Ketrushat
Alvin dhe Ketrushat
Alvin dhe Ketrushat
Alvin dhe Ketrushat
Alvin dhe Ketrushat
Alvin dhe Ketrushat
Titulli origjinal Alvin and the Chipmunks
Vleresimi i IMDb 5.2 66,298 votes
Vleresimi i TMDb 5.6

Director

Tim Hill
Director

Kasta

Justin Long isAlvin (voice)
Alvin (voice)
Matthew Gray Gubler isSimon (voice)
Simon (voice)
Jesse McCartney isTheodore (voice)
Theodore (voice)
Allison Karman isFemale Intern #1
Female Intern #1
Tiara Parker isFemale Intern #2
Female Intern #2

Tituj të ngjashme

The Amazing Spider-Man
Sgt. Stubby: An American Hero
Stephen King’s It
Ghost Rider
A Monster Calls
Wonder Woman: Bloodlines
Arthur Christmas
The Nutcracker and the Four Realms
Ratchet & Clank
The Grinch
Aladin
Kung Fu Hustle