loading...

Video Sources 29 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Anchorman 2: The Legend Continues

Anchorman 2: The Legend Continues

It's kind of a big dealDec. 18, 2013USA119 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një prezantues lajmesh pushohet nga puna e tij dhe pas një tentative të dështuar për vetëvrasje, atij i jepet një mundësi e dytë për të dhe miqtë e tij. Një mundësi të cilën e shfrytëzojnë në maksimum dhe bëjnë histori në televizion me mënyrën e tyre të veçantë të të prezantuarit në televizion.

Anchorman 2: The Legend Continues
Anchorman 2: The Legend Continues
Anchorman 2: The Legend Continues
Anchorman 2: The Legend Continues
Anchorman 2: The Legend Continues
Anchorman 2: The Legend Continues
Anchorman 2: The Legend Continues
Anchorman 2: The Legend Continues
Anchorman 2: The Legend Continues
Anchorman 2: The Legend Continues
Titulli origjinal Anchorman 2: The Legend Continues
Vleresimi i IMDb 6.3 159,549 votes
Vleresimi i TMDb 6.1 1,524 votes

Director

David Leitch
Director

Kasta

Will Ferrell isRon Burgundy
Ron Burgundy
Steve Carell isBrick Tamland
Brick Tamland
Paul Rudd isBrian Fantana
Brian Fantana
David Koechner isChamp Kind
Champ Kind
Christina Applegate isVeronica Corningstone
Veronica Corningstone
Dylan Baker isFreddie Shapp
Freddie Shapp
Meagan Good isLinda Jackson
Linda Jackson
Judah Nelson isWalter Burgundy
Walter Burgundy
James Marsden isJack Lime
Jack Lime

Tituj të ngjashme

All About Nina
What a Girl Wants
Magic Mike
Enough Said
The Sorcerer’s Apprentice
Dog Days
Asteriksi dhe Obeliksi takojnë Kleopatrën
Captain Underpants: The First Epic Movie
Ruby & Quentin
Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost
Railroad Tigers
Turn Me On, Dammit!