loading...

Video Sources 357 Views

  • Shikostreamango.com
Balto 2

Balto 2

Feb. 19, 2002United States75 Min.G
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Balto dhe Aleu vajza e tij nisin një udhëtim me aventura dhe zbulime.

Balto 2
Balto 2
Balto 2
Balto 2
Titulli origjinal Balto II: Wolf Quest
Vleresimi i IMDb 6.2 3,486 votes
Vleresimi i TMDb 6.1

Director

Kasta

Maurice LaMarche isBalto (voice)
Balto (voice)
Jodi Benson isJenna (voice)
Jenna (voice)
Lacey Chabert isAleu (voice)
Aleu (voice)
David Carradine isNava the Wolf Shaman (voice)
Nava the Wolf Shaman (voice)
Mark Hamill isNiju the Evil Wolf (voice)
Niju the Evil Wolf (voice)
Charles Fleischer isBoris (voice)
Boris (voice)
Peter MacNicol isMuru (voice)
Muru (voice)

Tituj të ngjashme

Justice League: The Flashpoint Paradox
X2
Epic
Përgjithmonë Frozen
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Barbi Rapunzela
Kick-Ass 2
The Jungle Book
Arratisje nga Planeti Toke
Jack the Giant Slayer
Jurassic World: Fallen Kingdom
Airline Disaster