loading...

Video Sources 118 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Big Bad Wolves

Big Bad Wolves

Some men are created evilApr. 21, 2013Israel106 Min.Not Rated
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një sërë vrasjesh brutale bëjnë jetët e tre burrave të përplasen. Babai i viktimës më të fundit që kërkon hakmarrje, një oficer policie që ka marrë drejtësinë në duart e tij dhe ka dalë jashtë kufijve të ligjit dhe i dyshuari kryesor i vrasjeve – një mësues i fesë që arrestohet dhe lihet i lirë për shkak të një gabimi policor.

Big Bad Wolves
Big Bad Wolves
Big Bad Wolves
Big Bad Wolves
Big Bad Wolves
Big Bad Wolves
Big Bad Wolves
Big Bad Wolves
Titulli origjinal מי מפחד מהזאב הרע
Vleresimi i IMDb 6.8 14,457 votes
Vleresimi i TMDb 6.6 190 votes

Tituj të ngjashme

The Autopsy of Jane Doe
Beqarja
A Pure Formality
Adventures of Arsene Lupin
Romeo Must Die
Blitz
Final Score
Assassination Nation
Sorority Row
Burn After Reading
The Other End of the Line
Cashback