loading...

Video Sources 148 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Black’s Game

Black’s Game

Mar. 11, 2012Iceland104 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Në mes të fundit të viteve 90, krimi dhe skena e drogës në Rejkjavik panë një ndryshim drastik nga një botë relativisht e vogël dhe e pafajshme në një film shumë më agresiv dhe më të dhunshëm. Filmi tregon historinë e këtij ndryshimi përmes banda imagjinar të shtytësve që morën kontrollin e botës së krimit.

Black’s Game
Black’s Game
Black’s Game
Titulli origjinal Svartur á leik
Vleresimi i IMDb 6.8 3,804 votes
Vleresimi i TMDb 6.2 28 votes

Tituj të ngjashme

Dhoom 2
Psychokinesis
The Warning
Carrie
Kung Fu Jungle
Chasing the Dragon
The Last Rescue
Kung Fu Yoga
The Mountain II
Click
The Housemaid
Falja e Gjakut