loading...

Video Sources 111 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Blade: Trinity

Blade: Trinity

The final hunt begins.Dec. 08, 2004USA123 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Për vite të tëra, Blade ka luftuar kundër vampirëve në mbulesën e natës. Por tani, pasi ka rënë në karriget e FBI-së, ai është i detyruar të dalë në dritën e ditës, ku nxitet të bashkojë forcat me një fis të gjuetarëve të vampirëve njerëzorë që ai kurrë nuk e dinte se ekzistonin — Gjurmuesit e natës. Së bashku me Abigail dhe Hannibal, dy gjurmues të stërvitur me aftësi, Blade ndjek një gjurmë gjaku tek nje krijesa e lashtë që po e gjuan.

Blade: Trinity
Blade: Trinity
Blade: Trinity
Blade: Trinity
Blade: Trinity
Blade: Trinity
Blade: Trinity
Blade: Trinity
Blade: Trinity
Titulli origjinal Blade: Trinity
Vleresimi i IMDb 5.9 158,329 votes
Vleresimi i TMDb 5.8 2,189 votes

Director

Kasta

Jessica Biel isAbigail Whistler
Abigail Whistler
Ryan Reynolds isHannibal King
Hannibal King
Parker Posey isDanica Talos
Danica Talos
Mark Berry isChief Martin Vreede
Chief Martin Vreede
John Michael Higgins isDr. Edgar Vance
Dr. Edgar Vance

Tituj të ngjashme

Your Move
Terminator 3: Rise of the Machines
Arrival
The Beyond
Përbindëshat Kundër Alienëve
Sword of Vengeance
Special ID
Four Brothers
Furious 7
Sirena e Vogel 2 Kthimi ne Det
The Secret Life of Walter Mitty
The Beach