loading...

Video Sources 895 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

Love is a force of nature.Sep. 02, 2005USA, Canada134 Min.R
Vleresimi juaj 0
10 3 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Historia e një marrëdhënie të ndaluar dhe të fshehtë ndërmjet dy Kaubojve dhe jeta e tyre gjatë viteve.

Brokeback Mountain
Brokeback Mountain
Brokeback Mountain
Brokeback Mountain
Brokeback Mountain
Brokeback Mountain
Brokeback Mountain
Titulli origjinal Brokeback Mountain
Vleresimi i IMDb 7.7 264,815 votes
Vleresimi i TMDb 7.2

Director

Ang Lee
Director

Kasta

Heath Ledger isEnnis Del Mar
Ennis Del Mar
Jake Gyllenhaal isJack Twist
Jack Twist
Randy Quaid isJoe Aguirre
Joe Aguirre
Michelle Williams isAlma Beers del Mar
Alma Beers del Mar
Anne Hathaway isLureen Newsome
Lureen Newsome
Larry Reese isJolly Minister
Jolly Minister
Linda Cardellini isCassie Cartwright
Cassie Cartwright
Anna Faris isLaShawn
LaShawn

Tituj të ngjashme

Asthma
Woman Walks Ahead
Champion
Hindsight
The Perfect Date
Creed II
The Front Runner
Dear Zindagi
The English Teacher
Damat Takimi-Shokët e dhëndrrit
Closer
Agneepath