loading...

Video Sources 602 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Chappie

Chappie

I am consciousness. I am alive. I am Chappie.Mar. 04, 2015USA, South Africa120 Min.R
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Pasi rrëmbehet që në lindje nga kriminelët, Çapi bëhet djali i adoptuar në një familje të çuditshme dhe të çrregullt. Çapi ka dhunti nga natyra, dhe është një robot unik, një ogur.

Chappie
Chappie
Chappie
Chappie
Chappie
Chappie
Chappie
Chappie
Chappie
Chappie
Titulli origjinal Chappie
Vleresimi i IMDb 6.9 177,673 votes
Vleresimi i TMDb 6.6 1,939 votes

Director

Kasta

Dev Patel isDeon Wilson
Deon Wilson
Ninja isNinja
Ninja
Jose Pablo Cantillo isYankie (Amerika)
Yankie (Amerika)
Hugh Jackman isVincent Moore
Vincent Moore
Sigourney Weaver isMichelle Bradley
Michelle Bradley
Anderson Cooper isAnderson Cooper
Anderson Cooper

Tituj të ngjashme

Akira
Blade of the Immortal
Landmine Goes Click
Jurassic World
The Other Side of Heaven
Crawl
Boy A
Underworld: Evolution
Little Man
Half Past Dead 2
Ramaiya Vastavaiya
Yakuza: Like a Dragon