loading...

Video Sources 86 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Clemency

Clemency

Murder: How do we feel about it?Dec. 27, 2019USA112 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Ndërsa përgatitet të ekzekutojë një tjetër të burgosur të dënuar me vdekje, Bernadin duhet të përballet me demonët psikologjikë dhe emocionalë që puna e saj krijon, së fundmi lidhur me të burgosurin e radhës.

Clemency
Clemency
Titulli origjinal Clemency
Vleresimi i IMDb 6.4 1,001 votes
Vleresimi i TMDb 7.4 10 votes

Director

Kasta

Alfre Woodard isWarden Bernadine Williams
Warden Bernadine Williams
Wendell Pierce isJonathan Williams
Jonathan Williams
Aldis Hodge isAnthony Woods
Anthony Woods
Richard Schiff isMarty Lumetta
Marty Lumetta
LaMonica Garrett isMajor Logan Cartwright
Major Logan Cartwright
Michael O'Neill isChaplain Kendricks
Chaplain Kendricks
Dennis Haskins isMr. Collins
Mr. Collins
Richard Gunn isDeputy Thomas Morgan
Deputy Thomas Morgan

Tituj të ngjashme

The Salesman
Thelma
Pride and Glory
El Gringo
Birdsong (part 2)
Madame Bovary
Antichrist
Passengers
Dhobi Ghat
Ingrid Goes West
Harrison’s Flowers
Undisputed