loading...

Video Sources 125 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Countdown

Countdown

Death? There's an app for that.Oct. 24, 2019USA90 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Kur një infermiere shkarkon një aplikacion që tregon kur vdes dikush, ajo duhet të përballet me idenë se do të vdesë në tre ditë. Ndërkohë një figurë e errët ndjek atë dhe familjen e saj.

Countdown
Countdown
Titulli origjinal Countdown
Vleresimi i IMDb 5.3 4,265 votes
Vleresimi i TMDb 6.8 101 votes

Director

Justin Dec
Director

Kasta

Tituj të ngjashme

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
Who Killed Cock Robin
Nightworld
The Condemned
Ocean’s Thirteen
Fifty Shades Freed
Stuber
Femme Fatale
Crush
I Am Wrath
Polterheist
The Boondock Saints