loading...

Video Sources 75 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Dear Albania

Dear Albania

Oct. 01, 2015USA57 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një vizitë në vendet më të bukura të atdheut tonë, Shqipëria. Dhe tregohet në gjuhën angleze, nga Eliza Dushku!

Titulli origjinal Dear Albania
Vleresimi i IMDb 6.1 228 votes
Vleresimi i TMDb 6 2 votes

Tituj të ngjashme

Wild Arabia
Game of Thrones: The Last Watch
The Legend of Cocaine Island
Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates
Hot Girls Wanted
Generation Iron 2
Becoming Zlatan
Deep Web
Kevin Hart: What Now ?
The Great Hack
Bears
Citizen Soldier