loading...

Video Sources 1667 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Desire

Desire

Oct. 05, 2017ArgentinaNot Rated
Vleresimi juaj 0
10 2 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Lusia dhe Ofelia, dy motra, më në fund takohen 7 vjet pas dasmës së Lusias. Por kur Huani, burri i Lusias dhe Ofelia takohen, ndjejnë një fantazi që magjeps mendjet dhe trupat e tyre…

Desire
Desire
Titulli origjinal Desearás al hombre de tu hermana
Vleresimi i IMDb 3.9 758 votes
Vleresimi i TMDb 3.7

Tituj të ngjashme

Aagadu
London, Paris, New York
Damat Takimi-Shokët e dhëndrrit
Maudie
Om Shanti Om 2007
Churchill
Tall Girl
Barfi!
First Man
Sierra Burgess Is a Loser
Khatta Meetha
Altered Carbon: Resleeved