loading...

Video Sources 67 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shikostreamango.com
Djali Astro

Djali Astro

Have a blast.Oct. 15, 2009Japan94 Min.PG
Vleresimi juaj 0
1 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Astro Boy: Kur një kopje Android i një djali është refuzuar nga krijuesi i tij, ai shkon jashtë për të gjetur identitetin e tij në një aventurë që do ta bënte atë hero të madh të kohës së tij.

Djali Astro
Djali Astro
Djali Astro
Djali Astro
Djali Astro
Djali Astro
Djali Astro
Djali Astro
Djali Astro
Djali Astro
Titulli origjinal Astro Boy
Vleresimi i IMDb 6.3 31,091 votes
Vleresimi i TMDb 6.2 776 votes

Director

David Bowers
Director

Kasta

Nicolas Cage isDr. Tenma (voice)
Dr. Tenma (voice)
Freddie Highmore isAstro Boy (voice)
Astro Boy (voice)
Kristen Bell isCora (voice)
Cora (voice)
Donald Sutherland isGeneral Stone (voice)
General Stone (voice)
Bill Nighy isDr. Elefun (voice)
Dr. Elefun (voice)
Eugene Levy isOrrin (voice)
Orrin (voice)
Sterling Beaumon isSludge (voice)
Sludge (voice)
Nathan Lane isHam Egg (voice)
Ham Egg (voice)

Tituj të ngjashme

S.M.A.R.T. Chase
Alfa dhe Omega
Ultimate Heist
Macja në kapele
Sniper: Ghost Shooter
Get the Girl
The Grey
Hotel Artemis
Krrish 3
Johnny English Strikes Again
G.I. Joe: The Rise of Cobra
Felon