loading...

Video Sources 83 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shikostreamango.com
Doktor Loraks

Doktor Loraks

Meet The Original Force Of NatureMar. 01, 2012USA86 Min.PG
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

The Lorax: Një djalë 12-vjeçar kërkon për diçka që do ti mundësojë atij të fitojë dashurinë e vajzës së ëndrrave të tij. Për të gjetur këtë ai duhet të zbulojnë historinë e Loraks, krijesës simpatike që lufton për të mbrojtur botën e tij.

Doktor Loraks
Doktor Loraks
Doktor Loraks
Doktor Loraks
Doktor Loraks
Doktor Loraks
Doktor Loraks
Doktor Loraks
Doktor Loraks
Doktor Loraks
Titulli origjinal The Lorax
Vleresimi i IMDb 6.4 91,555 votes
Vleresimi i TMDb 6.4 1,926 votes

Director

Chris Renaud
Director

Kasta

Zac Efron isTed Wiggins (voice)
Ted Wiggins (voice)
Danny DeVito isThe Lorax (voice)
The Lorax (voice)
Taylor Swift isAudrey (voice)
Audrey (voice)
Ed Helms isOnce-ler (voice)
Once-ler (voice)
Rob Riggle isMr. Aloysius O'Hare (voice)
Mr. Aloysius O'Hare (voice)
Jenny Slate isMrs. Wiggins (voice)
Mrs. Wiggins (voice)
Betty White isGrammy Norma (voice)
Grammy Norma (voice)
Willow Smith isMarta (voice)
Marta (voice)
Nasim Pedrad isOnce-ler's Mom (voice)
Once-ler's Mom (voice)
Joel Swetow is1st Marketing Guy (voice)
1st Marketing Guy (voice)

Tituj të ngjashme

Alvin dhe Ketrushat 2
Teen Titans Go! vs. Teen Titans
The Croods
Stjuarti i vogël 1
Shrek 4
The Hunchback of Notre Dame II
Dolphin Tale
Trili dhe shpëtimi i madh
Looney Tuns
Kangaroo Jack
Barbi dhe Krishtlindjet Perfekte
Strange Magic