loading...

Video Sources 1229 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Epoka e Akullnajave 4

Epoka e Akullnajave 4

Manny, Diego, and Sid embark upon another adventure after their continent is set adrift.Jun. 26, 2012USA88 Min.PG
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Ice Age: Continental Drift: Mani, Diego dhe Sid nisën një aventurë tjetër pasi kontinenti i tyre është vendosur në mëshirë të fatit. Duke përdorur një ajsberg si anije, ata hasinkrijesa të detit dhe duke bërë beteja me Piratë ata do të eksplorojnë një botë të re.

Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Titulli origjinal Ice Age: Continental Drift
Vleresimi i IMDb 6.6 146,954 votes
Vleresimi i TMDb 6.2

Director

Kasta

John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
Chris Wedge isScrat (voice)
Scrat (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Seann William Scott isCrash (voice)
Crash (voice)
Jennifer Lopez isShira (voice)
Shira (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Peter Dinklage isCaptain Gutt (voice)
Captain Gutt (voice)
Nick Frost isFlynn (voice)
Flynn (voice)
Josh Gad isLouis (voice)
Louis (voice)

Tituj të ngjashme

The Spy Next Door
2001: A Space Odyssey
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Goosebumps 2: Haunted Halloween
Star Trek Beyond
Frozen II
Jumanji
Black Panther
Time Raiders
Shrek 2
Maverick
Max