loading...

Video Sources 1012 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Exodus: Gods and Kings

Exodus: Gods and Kings

Once brothers, now enemies.Dec. 03, 2014UK, USA, Spain153 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Udhëheqësi sfidues Moisiu ngrihet kundër Faraonit egjiptian Ramses, duke vendosur 600.000 skllevër në një udhëtim monumental të ikjes nga Egjipti për t’i dhënë fund ciklit të tmerrshëm të vuajtjeve dhe mjerimit të tyre.

Exodus: Gods and Kings
Exodus: Gods and Kings
Exodus: Gods and Kings
Exodus: Gods and Kings
Exodus: Gods and Kings
Exodus: Gods and Kings
Exodus: Gods and Kings
Exodus: Gods and Kings
Exodus: Gods and Kings
Exodus: Gods and Kings
Titulli origjinal Exodus: Gods and Kings
Vleresimi i IMDb 6.1 131,797 votes
Vleresimi i TMDb 5.6

Tituj të ngjashme

Dode Hoek
Vengeance of an Assassin
Syrup
Kóblic
Ghost Rider
Sonchiriya
Next Gen
Men of Honor
Mad Max: Fury Road
Daylight’s End
Bandits
Goutham Nanda