loading...

Video Sources 866 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Falcon Rising

Falcon Rising

Sep. 05, 2014USA103 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Chapman ishte, një ish marine i ushtrisë, i cili jetonte në një lagje të varfër në Brazil, por kur motra e ti shkon në Favela si punonjëse sociale ajo ballafaqohet me disa kriminel të cilët sulmojnë atë për vdekje, ndërsa ky duhet të gjej autoret e krimit dhe të ndeshet me Yakuzën.

Falcon Rising
Falcon Rising
Falcon Rising
Falcon Rising
Falcon Rising
Falcon Rising
Falcon Rising
Falcon Rising
Falcon Rising
Falcon Rising
Titulli origjinal Falcon Rising
Vleresimi i IMDb 5.8 5,624 votes
Vleresimi i TMDb 5.5

Director

Kasta

Michael Jai White isJohn 'Falcon' Chapman
John 'Falcon' Chapman
Neal McDonough isManny Ridley
Manny Ridley
Lateef Crowder isCarlo Bororo
Carlo Bororo
Laila Ali isCindy Chapman
Cindy Chapman
Millie Ruperto isKatarina Da' Silva
Katarina Da' Silva
Robert Colón isPolice Officer
Police Officer

Tituj të ngjashme

Gun
A Lonely Place to Die
Viraat
Pixels
Open Season: Scared Silly
Enemies Closer
The Hitcher
Nitro Rush
A Dangerous Man
2012
Outrage
Carlito’s Way