loading...

Video Sources 457 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Frank & Lola

Frank & Lola

Love obssesion betrayal revengeDec. 09, 2016USA88 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një histori e zezë psikoseksuale, midis Las Vegasit dhe Parisit, për dashurinë, maninë, seksin, tradhtinë, hakmarrjen dhe në fund të fundit, kërkimin e shpengimit.

Frank & Lola
Frank & Lola
Frank & Lola
Frank & Lola
Titulli origjinal Frank & Lola
Vleresimi i IMDb 6.0 3,530 votes
Vleresimi i TMDb 5.8

Tituj të ngjashme

The Concubine
6 Years
The Hunchback of Notre Dame
Red Dragon
Museo
Chloe and Theo
Damat Takimi-Shokët e dhëndrrit
Aisha
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines
Bad Santa
The Rum Diary
The Danish Girl