loading...

Video Sources 51 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Freaks

Freaks

They look just like usAug. 09, 2019Canada105 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një vajzë e guximshme zbulon një botë të re të çuditshme, kërcënuese dhe misterioze përtej derës së shtëpisë, pasi i shpëton kontrollit mbrojtës dhe paranojak të babait të saj.

Freaks
Freaks
Freaks
Titulli origjinal Freaks
Vleresimi i IMDb 6.8 1,144 votes
Vleresimi i TMDb 7.1 23 votes

Director

Kasta

Bruce Dern isMr. Snowcone
Mr. Snowcone
Grace Park isAgent Ray
Agent Ray
Ava Telek isHarper Reed
Harper Reed
Matty Finochio isSteven Reed
Steven Reed
Aleks Paunovic isRobert Kraigen
Robert Kraigen
RJ Fetherstonhaugh isPolice Officer
Police Officer

Tituj të ngjashme

Dead South
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Kurbaan
Lethal Weapon
Jupiter’s Moon
Red Lights
Saala Khadoos
Tomboy
Avengers: Infinity War
The Twilight Saga: New Moon
The Brass Teapot
The Bone Collector