loading...

Video Sources 103 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Game of Thrones: The Story So Far

Game of Thrones: The Story So Far

Apr. 12, 201990 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një përmbledhje e shtatë sezoneve të para të serialit Game of Thrones ku dhe vetë aktorët flasin për eksperiencat dhe ndjesitë e tyre.

Game of Thrones: The Story So Far
Titulli origjinal Game of Thrones: The Story So Far
Vleresimi i IMDb 7.5 118 votes

Director

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Dear Albania
Kenny
To the Arctic
Becoming Zlatan
I Am Bolt
Rise of the Superheroes
What the #$*! Do We (K)now!?
Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates
Grey Gardens
Free Solo 2018
Conor McGregor: Notorious
Citizenfour