loading...

Video Sources 408 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shikoopenload.co
Green Street Hooligans

Green Street Hooligans

Just think of someone you hate.Sep. 09, 2005USA109 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një i dëbuar nga qyteti Harvard, fillon jetën e ti të dhunshme në Londër me botën e krimit dhe huliganizmit në futboll.

Green Street Hooligans
Green Street Hooligans
Green Street Hooligans
Green Street Hooligans
Green Street Hooligans
Green Street Hooligans
Green Street Hooligans
Green Street Hooligans
Green Street Hooligans
Green Street Hooligans
Titulli origjinal Green Street Hooligans
Vleresimi i IMDb 7.5 126,684 votes
Vleresimi i TMDb 7.1

Director

Kasta

Elijah Wood isMatt Buckner
Matt Buckner
Claire Forlani isShannon Dunham
Shannon Dunham
Charlie Hunnam isPete Dunham
Pete Dunham
Ross McCall isDave Bjorno
Dave Bjorno
Marc Warren isSteve Dunham
Steve Dunham
Geoff Bell isTommy Hatcher
Tommy Hatcher
Henry Goodman isCarl Buckner
Carl Buckner

Tituj të ngjashme

Aisha
Call Me by Your Name
Never Back Down: No Surrender
Rust Creek
Collateral Damage
Climax
Days of Glory
Ip Man 2
Closer
.45
Franklyn
Malibu’s Most Wanted