loading...

Video Sources 513 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shikoopenload.co
I Am Number Four

I Am Number Four

Three like him have already been killed…he is Number Four.Feb. 18, 2011USA109 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Alienë dhe mbrojtësit e tyre janë fshehur në Tokë nga gjuetarët intergalaktikë. Ato mund të vriten vetëm në mënyrë numerike, dhe Numri Katër është i ardhëshmi në listë. Kjo është historia e tij.

I Am Number Four
I Am Number Four
I Am Number Four
I Am Number Four
I Am Number Four
I Am Number Four
I Am Number Four
I Am Number Four
I Am Number Four
I Am Number Four
Titulli origjinal I Am Number Four
Vleresimi i IMDb 6.1 205,773 votes
Vleresimi i TMDb 5.9 1,611 votes

Director

D.J. Caruso
Director

Kasta

Alex Pettyfer isJohn Smith / Number Four
John Smith / Number Four
Timothy Olyphant isHenri Smith
Henri Smith
Teresa Palmer isNumber Six / Maren Elizabeth
Number Six / Maren Elizabeth
Dianna Agron isSarah Hart
Sarah Hart
Jake Abel isMark James
Mark James
Kevin Durand isMogadorian Commander
Mogadorian Commander

Tituj të ngjashme

Forced To Fight
The Scorpion King
Lukas-The Bouncer
Astral
Pandorum
Mumon: The Land of Stealth
Supercross
Zombeavers
Balto 1
Cold Pursuit
Independence Day
Wildlike