loading...

Video Sources 629 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Idiocracy

Idiocracy

In the future, intelligence is extinct.Sep. 01, 2006USA84 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Xho Bauers, përcaktimi i ”Amerikanit me nivel mesatar” është kavja e zgjedhur nga Pentagoni për një projekt pllenimi. I harruar në kutinë ku e futën, zgjohet pas 5 shekujsh. Ai e gjen veten në mesin e një shoqërie idiotësh, saqë natyrshëm është njeriu më inteligjent.

Idiocracy
Idiocracy
Idiocracy
Idiocracy
Idiocracy
Idiocracy
Idiocracy
Idiocracy
Idiocracy
Idiocracy
Titulli origjinal Idiocracy
Vleresimi i IMDb 6.6 117,209 votes
Vleresimi i TMDb 6.3

Director

Mike Judge
Director

Kasta

Luke Wilson isCpl.
Cpl. "Average Joe" Bauers/"Not Sure"
Dax Shepard isFrito Pendejo
Frito Pendejo
Terry Crews isPresident Dwayne Elizondo Mountain Dew Herbert Camacho
President Dwayne Elizondo Mountain Dew Herbert Camacho
Anthony 'Citric' Campos isSecretary of Defense
Secretary of Defense
David Herman isSecretary of State
Secretary of State
Sonny Castillo isProsecutor
Prosecutor
Robert Musgrave isSgt. Keller
Sgt. Keller
Michael McCafferty isOfficer Collins
Officer Collins

Tituj të ngjashme

Filmi i Tigrit
All About Anna
The Divide
The Perfect Date
Dumplin’
Feast
EuroTrip
Tomi, Xherri dhe Magjistari i Ozit
Star Wars
The D Train
Step Brothers
Come un gatto in tangenziale