loading...

Video Sources 38 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
In the Tall Grass

In the Tall Grass

Some places have a mind of their ownSep. 19, 2019101 Min.
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Pasi dëgjuan thirrjen e një djali të ri për ndihmë, një motër dhe vëlla futen në një fushë të gjerë me bar të gjatë në Kansas, por së shpejti zbulojnë se mund të mos ketë rrugëdalje… dhe se diçka e keqe i mashtron brenda.

In the Tall Grass
In the Tall Grass
In the Tall Grass
In the Tall Grass
Titulli origjinal In the Tall Grass
Vleresimi i TMDb 5.6 186 votes

Director

Kasta

Patrick Wilson isRoss Humboldt
Ross Humboldt
Harrison Gilbertson isTravis McKean
Travis McKean
Laysla De Oliveira isBecky DeMuth
Becky DeMuth
Avery Whitted isCal DeMuth
Cal DeMuth
Will Buie Jr. isTobin Humbolt
Tobin Humbolt
Rachel Wilson isNatalie Humboldt
Natalie Humboldt
Tiffany Helm isGas Station Attendant
Gas Station Attendant

Tituj të ngjashme

Olympus Has Fallen
The Lost Bladesman
Cruise
Dracula Untold
Detachment
A Star Is Born
Keep Watching
D-Day
You Might Be the Killer
Saw
The Brothers Grimm
The Matador