loading...

Video Sources 54 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Interview with a Hitman

Interview with a Hitman

Jul. 20, 2012UK95 Min.Not Rated
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një vrasës i mirëpaguar kthehet për të fshirë të kaluarën e tij dhe si përfundim zbulon se dikush është ngatërruar me të ardhmën e tij..

 
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Titulli origjinal Interview with a Hitman
Vleresimi i IMDb 6.2 9,021 votes
Vleresimi i TMDb 5.3 69 votes

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Man of the House
Black’s Game
Sleepy Hollow
Pasojat
The Host
The Bullet Vanishes
Septembers of Shiraz
Anthropoid
Maximum Ride
Escape Plan
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Underworld