loading...

Video Sources 1026 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shikouptostream.com
Jayantabhai Ki Luv Story

Jayantabhai Ki Luv Story

Feb. 15, 2013India130 Min.N/A
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Jayantabhai një gangster i sapo dalur nga burgu, bien në dashuri me fqinjën e tij Simi, sfidën të cilën duhet ta kaloi ai është e pashmangshme nga rrugët të cilat i ka zgjedhur në mes luftës, dhe dashurisë…

Jayantabhai Ki Luv Story
Titulli origjinal Jayantabhai Ki Luv Story
Vleresimi i IMDb 5.3 952 votes
Vleresimi i TMDb 4.7 3 votes

Director

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Enemies Closer
Sex Ed
Revenge
Wanted
Vishwaroopam
Get Him to the Greek
Paddington
TMNT
Ruby & Quentin
Laal Rang
Notebook
Eagle Eye