loading...

Video Sources 97 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Joker

Joker

Put on a happy faceOct. 02, 2019USA122 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

FILMI DO TE PERKTHEHET SAPO TE DALIN TITRAT! Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë të Arthur Fleck, një personi të papërfillur nga shoqëria dhe një histori paralajmëruese.

Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Titulli origjinal Joker
Vleresimi i IMDb 9.0 141,116 votes
Vleresimi i TMDb 8.8 1,051 votes

Director

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Notebook
Dhoom 3
Devil
The Accountant
Fan
Johnny English Reborn
The Beguiled
Unstoppable
Student of the Year
San Andreas
Basic Instinct
Warfighter