loading...

Video Sources 571 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Killing Sarai a.k.a En Brazos de un Asesino

Killing Sarai a.k.a En Brazos de un Asesino

Dec. 06, 2019USA109 Min.R
Vleresimi juaj 0
5 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

E detyruar të jetojë me një trafikant droge për nëntë vjet, Sarai shpëton nga banesa e tij duke u fshehur në makinën e Viktorit, një vrasës i pashëm dhe vdekjeprurës. Pasi zbulon se kush është, Viktori vendos të rrezikojë gjithçka për të mbrojtur bukuroshen Sarai.

Killing Sarai a.k.a En Brazos de un Asesino
Titulli origjinal En Brazos de un Asesino
Vleresimi i IMDb 6.6 62 votes

Director

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Defective
Metro
Daniel Isn’t Real
Savages
National Treasure
The Thing
Overboard
Dashuria pëlqen koincidencat
All the Bright Places
The Scribbler
How to Lose a Guy in 10 Days
Monos