loading...

Video Sources 27 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Killing

Killing

Oct. 08, 2018Japan80 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Kjo është historia e një samurai të ri, që vendos të lë jetën e qetë në fshat për t’u bashkuar me një grupi luftëtarësh që do shkojnë në kryeqytet. Ai fillon dhe të kuptoj që jetë e një samuarai nuk është aq e thjesht sa ai mendonte dhe që vendime të rëndësishme duhet të merren.

Killing
Killing
Killing
Killing
Killing
Killing
Killing
Titulli origjinal
Vleresimi i IMDb 6.5 407 votes
Vleresimi i TMDb 8 11 votes

Director

Kasta

Sosuke Ikematsu isMokunoshin Tsuzuki
Mokunoshin Tsuzuki
Tatsuya Nakamura isSezaemon Genda
Sezaemon Genda
Shinya Tsukamoto isJirozaemon Sawamura
Jirozaemon Sawamura
Ryusei Maeda isIchisuke
Ichisuke
Kohji Katoh isMasterless Samurai
Masterless Samurai

Tituj të ngjashme

Billu
Time Freak
Sleight
Compulsion
Kites
Universal Soldier: Regeneration
Obsessed
The Social Network
Jurassic World
Inglourious Basterds
Hannibal Rising
Reign of the Supermen