loading...

Video Sources 34 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Kiwi Christmas

Kiwi Christmas

Santa's done a runner...to New Zealand!Nov. 30, 2017New ZealandPG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

I lodhur me shpenzimet e shumta që i duhet të bëjë për Krishtlindje, Santa shkon në Zelandën e Re për pushime. Kur dy fëmijë e kuptojnë se cili është ai, ata duhet të gjejnë një mënyrë për ta kthyer sërish Santan në Polin e Veriut.

Kiwi Christmas
Kiwi Christmas
Titulli origjinal Kiwi Christmas
Vleresimi i IMDb 4.8 80 votes
Vleresimi i TMDb 6 2 votes

Tituj të ngjashme

All I Want for Christmas
Camp Rock
Animals United
Frankenweenie
The Christmas Chronicles
The Sandlot
Barbi Princesha dhe e Varfra
Hirushja 2 – Ëndrrat bëhen realitet
Garfield
Harry Potter and the Order of the Phoenix
Klaus
Dil Dhadakne Do