loading...

Video Sources 227 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shikowaaw.tv
Knuckleball

Knuckleball

Apr. 17, 2018CanadaN/A
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Kur i vdes gjyshi plot sekrete papritur natën, Henri 12-vjeçar e gjen veten në shënjestre në një fermë të izoluar dhe futet ne mes të një stuhie te madhe terrori e trashëgimie të errët familjare.

Titulli origjinal Knuckleball
Vleresimi i IMDb 6.8 78 votes
Vleresimi i TMDb 8 1 votes

Tituj të ngjashme

It Comes at Night
Premium Rush
The Box
The Woman in Black 2: Angel of Death
No Country for Old Men
The Housemaid
Nibunan
Bayou Caviar
Project Ithaca
Dunkirk
Carbone
Mr. & Mrs. Smith