loading...

Video Sources 2629 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Little Children

Little Children

Oct. 06, 2006USA136 Min.R
Vleresimi juaj 0
9.5 2 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një çift dashnorësh nga dy martesa të ndryshme që takohen në një park fëmijësh, një ish i dënuar për krime seksuale dhe një ish-polic, mundohen të ndryshojnë jetët e tyre ne qytetin e vogël dhe të qetë te Uduard.

Little Children
Little Children
Little Children
Little Children
Titulli origjinal Little Children
Vleresimi i IMDb 7.6 95,920 votes
Vleresimi i TMDb 6.9

Director

Todd Field
Director

Kasta

Kate Winslet isSarah Pierce
Sarah Pierce
Patrick Wilson isBrad Adamson
Brad Adamson
Jennifer Connelly isKathy Adamson
Kathy Adamson
Jackie Earle Haley isRonnie J. McGorvey
Ronnie J. McGorvey
Noah Emmerich isLarry Hedges
Larry Hedges
Gregg Edelman isRichard Pierce
Richard Pierce
Phyllis Somerville isMay McGorvey
May McGorvey
Raymond J. Barry isBullhorn Bob
Bullhorn Bob
Ty Simpkins isAaron Adamson
Aaron Adamson

Tituj të ngjashme

Sniper: Ultimate Kill
Shaolin
Sex and Zen
Vincent N Roxxy
The Wolf’s Call
Vivah
Escape from Alcatraz
Veer-Zaara
Malcolm X
Masaan
King of Thieves
The Invention of Lying