loading...

Video Sources 101 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shikostreamango.com
Liza në botën e çudirave

Liza në botën e çudirave

A world of wonders in One Great PictureJul. 03, 1951USA75 Min.G
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Alice in Wonderland: Një pasdite të artë, Liza e re ndjek një Lepur të Bardhë, i cili zhduket poshtë një vrimë lepuri aty pranë. Duke e ndjekur menjëherë atë, ajo bie në zhurmë – dhe hyn në botën e gëzuar, e rrëmujshme të Wonderland! Këngët e paharrueshme dhe arratisjet çudibërëse nxjerrin në pah udhëtimin e Lizes, e cila kulmon në një takim të çmendur me Mbretëreshën e Zemrave – dhe ushtrinë e saj të kartave të lojës!

Liza në botën e çudirave
Liza në botën e çudirave
Liza në botën e çudirave
Liza në botën e çudirave
Liza në botën e çudirave
Liza në botën e çudirave
Liza në botën e çudirave
Liza në botën e çudirave
Liza në botën e çudirave
Liza në botën e çudirave
Titulli origjinal Alice in Wonderland
Vleresimi i IMDb 7.4 118,273 votes
Vleresimi i TMDb 7.1 3,422 votes

Director

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Legends of the Fall
The Mummy Returns
Rat Race
Condorito: The Movie
Largo Winch II
The Outer Wild
Wild Wild West
Now You See Me 2
Alvin dhe Ketrushat
Si të zbutësh një dragua 1
Mail Order Monster
Trolls Holiday