loading...

Video Sources 41 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Low Tide

Low Tide

Mar. 28, 2019USA90 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Alani, Kuqo dhe Smiti e kalojnë verën në bregdetin e Xhërsit duke u argëtuar në park dhe duke u futur në telashe. Por zbulimi i një thesari të vjetër, i çon miqtë në një rrugë të përshkallëzuar dyshimi dhe dhune në këtë thriller atmosferik.

Low Tide
Titulli origjinal Low Tide
Vleresimi i IMDb 6.1 527 votes
Vleresimi i TMDb 4.5 4 votes

Tituj të ngjashme

M.F.A.
Atharintiki Daaredi
The Lookout
The A-Team
The Last of the Mohicans
Julia
The Box
Paheli
The Protector
The Reader
Camp Rock
Enough Said